Carla Ferreri

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1120 Nero

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1120 Nero. Talianska kabelka od značky Carla Ferreri, vyrobená z pravej kože, vykonaná v čiernej farbe, vďaka rozmerom ideálny ako business kabelka, crossbody prevedenie, nastaviteľný ramenný popruh, zapínanie pomocou magnetov, odopínateľný ...

Obchod: Vivantis.sk

od 102,18 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1120 Cognac

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1120 Cognac. Značková kožená kabelka od značky Carla Ferreri, zaujme koňakovou farbou, crossbody business prevedenie (zmestí sa do nej formát A4), zapínanie na magnety, vnútri nechýba praktické vrecko na zips, ďalšie vrecko na zips umiestnená ...

Obchod: Vivantis.sk

od 102,18 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená kabelka 3002 Nero Blu

Carla Ferreri Elegantná kožená kabelka 3002 Nero Blu. Dámska štýlová kabelka od značky Carla Ferreri, zaujme originálnym vzhľadom, kombinácia talianskeho dizajnu a pravej kože, vykonaná v tmavšej modrej farbe, doplnená o čierne detaily, zapínanie pomocou zipsu a magnetu, vnútorné vrecko na ...

Obchod: Vivantis.sk

od 110,30 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 361 Nero

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 361 Nero. Luxusná značková aktovka pre ženy Carla Ferreri, precízne spracovanie a dizajn talianskeho výrobcu, vyrobená z veľmi kvalitnej pravej kože, upúta elegantným tvarom, oživená kovovým príveskom s logom Carla Ferreri.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 361 Marrone

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 361 Marrone. Luxusní značková aktovka pro ženy Carla Ferreri, precizní zpracování a design italského výrobce, vyrobena z velmi kvalitní pravé kůže, upoutá elegantním tvarem, oživena kovovým přívěškem s logem Carla Ferreri.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Rosso

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Rosso. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v červenej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, zapínanie na zips, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo striebornej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Nero

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Nero. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v čiernej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, zapínanie na zips, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo striebornej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3032 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, zapínanie na zips, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo striebornej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1119 Rosa

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1119 Rosa. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v ružovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby, odnímateľný a nastaviteľný ...

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1119 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1119 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby, odnímateľný a nastaviteľný ...

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3000 Blu Scur

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3000 Blu Scur. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v tmavo modrej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3000 Blue tte

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3000 Blue tte. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v modrej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 110,99 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Nero

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Nero. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v čiernej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 105,50 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Rosso

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Rosso. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v červenej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 105,50 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 890 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 105,50 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 168 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 168 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo striebornej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 103,59 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1156 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1156 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v krémovo béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, zapínanie na zips, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby, ...

Obchod: Vivantis.sk

od 99,91 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1022 Rosso

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 1022 Rosso. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v červenej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vnútri vrecko na zips, vyrobená z kvalitnej pravej kože, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 92,51 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3031 Fango

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3031 Fango. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v béžovej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vyrobená z kvalitnej pravej kože, dlhšia pohodlná ucha, zapínanie na zips, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 85,12 €

Porovnať ceny

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3031 Nero

Carla Ferreri Elegantná kožená business kabelka 3031 Nero. Luxusná dámska kabelka Carla Ferreri, vykonaná v čiernej farbe, trendy tvar a taliansky dizajn, vyrobená z kvalitnej pravej kože, dlhšia pohodlná ucha, zapínanie na zips, súčasťou odopínateľné logo zlatej farby.

Obchod: Vivantis.sk

od 85,12 €

Porovnať ceny