Jamieson

Jamieson Prenatal s Omega-3 DHA multivitamín 30 cps + 30 tbl

Výživový doplnok Jamieson Prenatal s Omega-3 je multivitamínový doplnok pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý obsahuje dôležité vitamíny, minerály a výživné látky odporúčané v tehotenstve. Jamieson Prenatal s Omega-3-esenciálnou mastnou kyselinou prispieva k správnemu vývoju zraku dojčiat do ...

Obchod: Lieky24.sk

od 18,76 €

Porovnať ceny

Jamieson Salmon Omega-3 komplex z lososa a rybích olejov 180 + 20 cps

Jamieson Salmon Omega-3 komplex z lososa a rybích olejov je výživový doplnok, ktorý obsahuje omega 3-mastné kyseliny. Jamieson Salmon Omega-3 komplex z lososa a rybích olejov tak pomáha podporiť optimálnu činnosť srdca.

Obchod: Lieky24.sk

od 17,90 €

Porovnať ceny

Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 cps

Výživový doplnok Jamieson Resveratrol obsahuje extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém.Jamieson Resveratrol eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, čím pôsobí proti starnutiu organizmu.

Obchod: Lieky24.sk

od 17,86 €

Porovnať ceny

Jamieson Kráľovský ženšen Red-Dragon 60 tbl

Výživový doplnok Jamieson Kráľovský ženšen obsahuje výťažky zo ženšenu a ďalších bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne. Ženšen sa považuje za rastlinný životabudič vhodný pre starších ľudí na zvýšenie vitality, odstránenie únavy. Vhodný pre dospelých.

Obchod: Lieky24.sk

od 16,45 €

Porovnať ceny

Jamieson Echinacea 1200 mg 120 cps

Jamieson Echinacea je výživový doplnok,ktorý pôsobí ako podpora imunitného systému. Jamieson Echinacea je tiež vhodná pri akútnych stavoch pri oslabení imunity.

Obchod: Lieky24.sk

od 16,27 €

Porovnať ceny

Jamieson Zmes bakteriálnych kultúr zo štyroch kmeňov 60 cps

Výživový doplnok Jamieson Zmes bakteriálnych kultúr je zmes štyroch bakteriálnych kmeňov s obsahom 2 miliárd aktívnych buniek.Jamieson Zmes bakteriálnych kultúr sú kapsuly,ktoré sa ľahko prehĺtajú, výživový doplnok nie je potrebné udržiavať v chlade.

Obchod: Lieky24.sk

od 14,69 €

Porovnať ceny

Jamieson Vitamín E 400 IU 100 + 20 cps zdarma

Jamieson Vitamín E je výživový doplnok s obsahom vitamínu. Jamieson Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Obchod: Lieky24.sk

od 14,58 €

Porovnať ceny

Jamieson Vitamín E 400 IU 120cps

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Obchod: Pilulka.sk

od 14,47 €

Porovnať ceny

Jamieson Slimdown zelený čaj s jablčným octom 90 cps

Výživový doplnok Jamieson Slimdown zelený čaj s jablčným octom je výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné výťažky. Jamieson Slimdown zelený čaj s jablčným octom tak pomáha podporiť metabolizmus, oxidáciu tukov a stimulovať odbúravanie tukov.

Obchod: Lieky24.sk

od 13,93 €

Porovnať ceny

Jamieson Slimdown CLA 95 950 mg kyselina linolová 45 cps

Výživový doplnok Jamieson Slimdown kyselina linolová jekonjugovaná kyselina linolová je omega-6 nenasýtená esenciálna mastná kyselina.Jamieson Slimdown kyselina linolová prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi.

Obchod: Lieky24.sk

od 13,31 €

Porovnať ceny

Jamieson Omega 3-6-9 1200 mg 80 + 20 cps.

Výživový doplnok Jamieson Omega 3-6-9 obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, získaný z čerstvých, čistých, za studena lisovaných olejov z ľanu, boráka a rýb. Jamieson Omega 3-6-9 je vhodný len pre dospelých.

Obchod: Lieky24.sk

od 13,06 €

Porovnať ceny

Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120 ml

Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém obsahuje vitamín E a pomáha hydratovať pleť, obnoviť pevnosť a pružnosť pokožky.

Obchod: Lieky24.sk

od 11,29 €

Porovnať ceny

Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom 120 ml

Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina obnovujúci nočný krém s retinolom obsahuje vitamín A (retinol) a pomáha tak pri pravidelnom používaní redukovať známky starnutia.

Obchod: Lieky24.sk

od 11,00 €

Porovnať ceny

Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr 100 tbl

Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr je výživový doplnok, ktorý podporuje trávenie. Prípravok Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr obsahuje komplex 2 bakteriálnych kmeňov s obsahom 1 miliardy aktívnych baktérií.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,99 €

Porovnať ceny

Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej 28000 IU 28 ml

Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej je určený na kozmetické použitie na spevnenie pokožky.Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej pomáha zjemniť vrásky, spevniť pleť a chrániť pred vznikom suchej a drsnej pokožky.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,89 €

Porovnať ceny

Jamieson B-komplex 25 mg tablety na cmúľanie s príchuťou lesných plodov 90 tbl

Jamieson B-komplex 25 mg tablety na cmúľanie s príchuťou lesných plodov je výživový doplnok so sladidlom. Jamieson B-komplex 25 mg obsahuje látky, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie nervového systému, poskytujú telu dôležité látky pri únave a vyčerpaní a vlývajú na tvorbu červených krvieniek.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,67 €

Porovnať ceny

Jamieson Echinacea 350 mg 90 cps

Jamieson Echinacea je výživový doplnok,ktorý pôsobí ako podpora imunitného systému.Jamieson Echinacea je tiež vhodná pri akútnych stavoch pri oslabení imunity.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,60 €

Porovnať ceny

Jamieson Valeriána 400 mg 60 cps

Výživový doplnok Jamieson Valeriána má upokojujúci účinok, pomáha zmierniť podráždenie. Výživový doplnok Jamieson Valeriána pomáha navodiť spánok a udržiava prirodzený spánok.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,56 €

Porovnať ceny

Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatínové pastilky 60 past

Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Kids Gummies sú želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Jamieson Omega-3 Kids Gummies obsahujú omega-3 esenciálne mastné kyseliny, ...

Obchod: Lieky24.sk

od 9,49 €

Porovnať ceny

Jamieson B-komplex s vitamínom C 100 tbl

Jamieson B-komplex s vitamínom C je výživový doplnok na podporu energie a celkového zdravia. Jamieson B-komplex s vitamínom C vplýva na zdravie červených krviniek, pomáha pri vyčerpaní a únave, vplýva na správnu činnosť nervového a imunitného systému a oveľa viac.

Obchod: Lieky24.sk

od 9,06 €

Porovnať ceny