Madshus

Madshus Hypersonic Skate, červená, 185 (50-65)

Lyže Hypersonic Skate vás dostanú na výkony svetovej úrovne vďaka väčšiemu prenosu sily aj pri klesajúcej švihové hmotnosti. Môže za to vylepšená geometria s trojosový karbónovou konštrukciou jadra.

Obchod: Sporty.sk

od 359,21 €

Porovnať ceny

Madshus Hypersonic Classic, červená, 205 (85-95)

Konštrukcia lyže Hypersonic Classic s triaxiálním karbónovým jadrom vám dáva možnosť podať výkon hodný Svetového pohára. Má ľahké penové jadro PR 90, vďaka ktorému dobre reaguje na terén.

Obchod: Sporty.sk

od 359,21 €

Porovnať ceny

Madshus Nanosonic Plus Carbon Classic, strieborná, 200(75-85)

Nanosonic Plus Carbon Classic sú bežecké lyže pre pretekárov vyžadujúce ten najrýchlejší sklz v teplejších podmienkach, majú lyže vyšší štýl prehnutie s vynikajúcou nosnosťou pre podmienky od 0 stupňov vyššie.

Obchod: Sporty.sk

od 297,15 €

Porovnať ceny

Madshus N14366, biela, 180

Športové lyže N14366 vás nesklamú v žiadnom teréne. Disponujú ľahkým dreveným jadrom, ktoré je vysoko odolné a spoľahlivé. Lyže majú skvelý odraz, zároveň dokonale splynú so zasneženou stopou.

Obchod: Sporty.sk

od 161,08 €

Porovnať ceny

Madshus Hyper CLC, čierna, 39,5

Hyper CLC je závodný model topánok pre klasickú techniku behu na lyžiach, ktorý bol používaný najlepšími lyžiarmi planéty pri závodoch Svetového pohára. Vďaka vysokej torznej tuhosti topánky sa lyže dokonale ovládajú.

Obchod: Sporty.sk

od 144,08 €

Porovnať ceny

Madshus Nanosonic Cold Carbon Classic, strieborná, 210(75-85)

Madshus Nanosonic Cold Carbon Classic sú typické závodné lyže pre klasický štýl. Svojim 3D tvarovaným jadrom PR 100X s triaxiální karbónovou konštrukciou, presným prehnutím, líniu prehnutia a distribúciou tlaku prinášajú verejnosti výkonnosť Svetového pohára.

Obchod: Sporty.sk

od 329,21 €

Porovnať ceny

Madshus Nanosonic CS Carbon Skate, strieborná, 180(50-65)

So svojou jedinečnou a inovatívne geometriou v kombinácii s ľahkým jadrom PR 100X a trojosový karbónovou konštrukciou vám nové lyže Nanonsonic Carbon Skate Regular Soft poskytujú úžasný výkon v najrôznejších snehových podmienkach.

Obchod: Sporty.sk

od 297,15 €

Porovnať ceny

Madshus Ultrasonic Skate

Úplne nová konštrukcia jadra Madshus z dreva Paulownia v kombinácii s jedinečným rozložením karbónových a sklených vlákien u novo koncipovaných lyží Ultrasonic prináša perfektné ultraľahké pretekárske lyže pre začínajúcich ambicióznych bežecké pretekárov.

Obchod: Sporty.sk

od 98,05 €

Porovnať ceny

Madshus Ultrasonic MGV+ Classic, strieborná, 185

Novo koncipované lyže Ultrasonic sa úplne novou konštrukciou jadra z dreva Pavlovnie v kombinácii s vystužením karobnovými a sklenenými vláknami. Lyže Madshus Ultrasonic MGV + kombinujú prednosti sklznice MultiGrip Vario a výkon lyží Ultrasonic.

Obchod: Sporty.sk

od 98,05 €

Porovnať ceny