MiraTes

MiraTes Test na zistenie krvnej skupiny 1 ks

Test na zistenie krvnej skupiny je sada domáceho testu k určeniu Vášho krvného typu v systémoch ABO a Rh. Je určený len pre diagnostiku in vitro. Táto technika zistenie krvnej skupiny je už používaná po celom svete.

Obchod: PreZdravie.sk

od 14,79 €

Porovnať ceny

MiraTes Menopauza test 1 ks

Deväť z desiatich žien trpí s prichádzajúcou menopauzou rôznymi problémami. Len niekoľko z nich však vie, že práve prichádzajúca menopauza je príčinou týchto problémov. To, či ste v období menopauzy, môžete zistiť sami, jednoducho a rýchlo pomocou tohto testu. Potom môžete zvoliť vhodnú ...

Obchod: PreZdravie.sk

od 8,59 €

Porovnať ceny

MiraTes Test na Lymská borelióza

Domáce test na Lymská borelióza je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borella v krvi .

Obchod: PreZdravie.sk

od 14,79 €

Porovnať ceny

MiraTes Ovulačný test 5 ks

Ovulačný test meria koncentráciu LH v moči a tým vám rýchlo, jednoducho a spoľahlivo umožní určiť vaše plodné dni. Priemerne jedna z piatich žien má problémy s otehotnením. Šanca otehotnieť sa výrazne zvýši, ak budete mať pohlavný styk tesne pred alebo počas doby ovulácie, pretože je to ...

Obchod: Vivantis.sk

od 11,11 €

Porovnať ceny

MiraTes Cholesterol Test Plus 1 ks

Cholesterol Test Plus obsahuje 2 testovacie kazety, ktoré vám umožní zistiť hladinu celkového a HDL cholesterolu. Dôsledky vysokej hladiny cholesterolu v krvi môžu byť životu nebezpečné a preto by si ich mal každý pravidelne merať, aby pri sebe predišiel vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Obchod: PreZdravie.sk

od 22,19 €

Porovnať ceny