Už ste niekedy boli na Slovensku? Ja som tam bola už veľakrát a je to pre mňa jedna z najobľúbenejších krajín, v ktorom som bola.

Čo sa dá robiť na Slovensku?

V podstate všetko, záleží na tom, čo by ste chceli vy robiť.

Termálne bazény – termálne bazény sú niečo, čo ma fascinuje stále a vždy tam môžem jazdiť.. a tiež mám rada kúpanie. Na leto je kúpanie ako stvorené a preto som vyložene šťastná, keď vždy odídem s celou rodinou niekam na kúpák, kde si to vždy spoločne užijeme.

Aktívne spoznávanie nových miest – čo treba sa takto vydať niekam, kde ste ešte nikdy neboli? Či už do prírody alebo niekam inam, poznávanie nových miest je zážitok, na ktorý sa nezabúda. A kto nespoznáva nové miesta, ako keby nebol, však to poznáte.

s

Tantra masáže – Slovensko je priamo preslávené tantra masážami a majú tam snáď tie najlepšie salóny, aké môžu byť. Tantra masáž si užijete napríklad v privat žilina salónu.. už som tam párkrát bola a rozhodne ma prekvapilo, ako sú tantra salóny kvalitné. Rozhodne ich navštívim zase. Tantra masáže sú veľmi príjemné a pokiaľ ste na nich ešte neboli, rozhodne ich navštívte, pretože majú niečo do seba a určite sa vám budú páčiť.

s

Už ste určite počuli aj o sex private zilina, kam chodia hlavne muži a užívajú si súkromný sex , kde si môžu vybrať spoločníčku na erotické radovánky. Samozrejme tú, ktorá ich bude najviac lákať. A verte mi, že sex privát je pre mužov veľkým zážitkom. Najviac ich na tom všetkom láka asi to, že sa nemusí na nikoho viazať. Jednoducho zaplatia a dostanú za to službu v podobe erotického dobrodružstva s ich vysnívanou slečnou, ktorá vyzerá nádherne a každý by ju chcel mať. A preto muži sex priváty toľko navštevujú. A najviac na Slovensku, kde sú tie najlepšie priváty pre mužov pod slnkom. Tak ak máte chuť, tak ich určite skúste.