Béžové dámske vzorované loafers TOMS Shibori

Béžové dámske vzorované loafers TOMS Shibori

Popis tovaru

Máte chuť na slniečkový deň? Ako si to len zariadiť? 1) Chcem mať nohy ako v bavlnke. Žiadne pľuzgiere, žiadne otlaky. Žiadne cupitanie do lekárne po náplasti. 2) Chcem, aby mi to pristalo, že sa za mnou každý otočí. 3) Chcem si vylepšiť karmu. Tri v jednom, to sú espadrilky značky TOMS . Plátenné topánky španielskych babičiek urobili dieru do sveta, nielen, že sú dokonale pohodlné, ale zároveň skvelo vyzerajú a dajú sa výborne kombinovať. Typ: loafers Farba: béžová, krémová Vzor: kruhová členená potlač Materiál: vonkajší – textil vnútorný – textil podrážka – syntetika, textil Vlastnosti materiálu: pohodlný, vzdušný, ľahký Niečo extra: Štýlovosť za pomoc. "One for One" je model, v ktorom pri kúpe jedného páru týchto pohodlných a kvalitných plátenných loafers bude jeden pár TOMS iek v spolupráci s neziskovkami po celom svete darovaný dieťaťu, ktoré ich potrebuje. V mnohých častiach sveta panuje taká chudoba, že deti nevlastnia žiadny pár topánok n

Parametre tovaru

Barva :

béžová

Béžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS ShiboriBéžové dámske vzorované loafers TOMS Shibori

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Shooos.sk

10% sleva na nákup bot!

Kupon na 10% slevu, který můžete využít při nákupu pánský a dámských bot a oblečení ze široké nabídky obchodu Shoos.sk - značek Adidas, Converse, Kangaroos, Timberland, Vans a dalších.

Obchod: Shooos.sk

Internetový obchod BoardStar.cz

Sleva 10% na kompletní sortiment Boardstar.cz!

Slevová kupón na 10% slevu, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu internetového obchodu Boardstar.cz - nejnovějších kolekcí street oblečení nebo vybavení pro sporty jako je skateboarding, snowboarding a další.

Obchod: BoardStar.cz, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Béžové dámske vzorované loafers TOMS Shibori

*

61,95 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod