Béžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYA

Béžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYA

Popis tovaru

Veľkosti zodpovedajú klasickému európskemu číslovaniu. Byť prirodzená a cítiť sa čo najviac svojská sú jedny z najdôležitejších vecí, ktoré vám v živote prinášajú ničím nenahraditeľný pocit blaženosti. Preto v sebe nechajte prúdiť svoju jedinečnú ženskú energiu, ktorú umocní odev, v ktorom sa budete cítiť ako ryba vo vode. Tieto atraktívne šaty nevšedného vzhľadu z dielne holandskej značky YAYA sú presne to, čo potrebujete. Typ: rovné voľné šaty s véčkovým výstrihom a voľným krátkym rukávom Farba: čierna, béžová Podšívka: nie Materiál: šaty ― 100 % viskóza béžové detaily ― 100 % lyocell Vlastnosti materiálu: príjemný, stálofarebný, vzdušný Pranie: 30 °C Niečo nevšedné: béžové detaily Rozmery pre veľ. M: dĺžka ― 94 cm šírka ramien ― 43 cm šírka v páse ― 53 cm Ženám s výškou 170 cm by mali šaty siahať nad kolená.

Parametre tovaru

Barva :

černá

Béžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYABéžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYABéžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYA

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Béžovo-čierne voľné šaty s véčkovým výstrihom YAYA

*

83,95 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod