BRW Obývacia stena Balder

BRW Obývacia stena Balder

Popis tovaru

Vkusný  sektorový nábytok BALDER  Vás očarí hneď na prvý pohľad, nakoľko ponúka dokonalé farebné prevedenie vhodné do akéhokoľvek interiéru. S nábytkom Balder si môžete z jedinečných komponentov vyskladať obývaciu izbu ale izbu pre študentov či detskú.  Nábytok Balder  má široké bočné hrany čo nábytku dodáva elegantný a masívny vzhľad. Z tejto dokonalej kolekcie je aj  obývacia stena BALDER, ktorá je vyrobená z kvalitných materiálov.  Obývacia stena BALDER  je v nadčasovom farebnom prevedení dub riviera s kombináciou bielych lesklých predných častí.  Obývacia stena BALDER  je priestranná, má plastové úchytky vo farbe ALU.

V cene obývacej steny sú tieto komponenty:

vitrína HxŠxV) 39 x 62 x 192 cm

tv stolík (HxŠxV) 42 x 135 x 48 cm

závesná skrinka (HxŠxV) 31,5 x 120 x 31,5 cm

 

Materiál:  DTD / MDF lišty, fólia

Farebné prevedenie:   dub riviera / biely lesk

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!

Parametre tovaru

Spôsob dodania :

v demonte

BRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena BalderBRW Obývacia stena Balder

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Cena za dopravu tovaru

Doprava Cena dopravy Cena tovaru
(vr. dopravy)

Vlastná preprava

9,00 €

241,00 €

Cena tovaru:232,00 €Do obchodu

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

BRW Obývacia stena Balder

232,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod