Čierna tunika s viazankou a vreckami ZOOT

Čierna tunika s viazankou a vreckami ZOOT

Popis tovaru

Veľkosti zodpovedajú klasickému európskemu číslovaniu. Také oblečenie je o nádejach, snoch, ceste za šťastím o hľadaní seba samého. To, čo si obliekame chtiac nechtiac ovplyvňuje náš celý deň. A preto sa poďte zamyslieť nad tým, či nie je treba obmeniť šatník a získať tak novú energiu. Napríklad s týmito šatami s viazankou a vreckami. Typ: tunika s viazankou a vreckami Farba: čierna Strih: rovný, s krátkymi rukávmi a vreckami Vrecká: dve bočné Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, ľahký, splývavý Pranie: 40 °C Niečo, čo oceníte: praktické bočné vrecká Rozmery pre veľkosť M: šírka ramien - 42 cm dĺžka - 81 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty mali siahať do polovice stehien.

Parametre tovaru

Barva :

černá

Čierna tunika s viazankou a vreckami ZOOTČierna tunika s viazankou a vreckami ZOOTČierna tunika s viazankou a vreckami ZOOT

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Čierna tunika s viazankou a vreckami ZOOT

*

14,95 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod