Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39

Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39

Popis tovaru

Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090 sú elegantnou obuvou na motocykle. Na prvý pohľad zaujmú kvalitným a štýlovým koženým spracovaním a predovšetkým podpätkom, ktorý nie je u moto topánok obvyklým prvkom. Vďaka kombinácii dlhého zipsu a suchých zipsov na strane topánky je celá noha pevne ohraničená. Navyše chrániče v oblasti päty, špičiek, členkov a vystuženie v oblasti radičky zaručujú vysoký stupeň bezpečnosti. Komfortné výstelka zo savého materiálu potom má na starosti vnútorné pohodlie a príjemnú vnútornú klímu i pri vysokých teplotách.

Ďalej poteší prítomnosť elastických panelov v miestach ohybov pre ešte väčší komfort a lepšie možnosti pohybu. Moto čižmy sa ľahko obúvajú vďaka špeciálnym pružným elementom v hornej zadnej časti topánky. Nezanedbateľným detailom je umiestnenie reflexného prvku na pätu, čím je ešte zvýšená pasívnu bezpečnosť, predovšetkým za zhoršených svetelných podmienok. Mäkký došľap umožňuje pohodlné nosenie aj mimo motorky, a tak môžete byť dámou za každej situácie. Vďaka týmto skvelým vlastnostiam a módnemu dizajnu sú dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa obľúbenou voľbou motorkáriek.

Technický popis:

chrániče päty, špičiek a členkov

vystuženie v úrovni radičky

protišmyková podrážka, oleju vzdorná

bočné zapínanie na zips a suché zipsy

podpätok

elastické panely v miestach ohybov

pružné panely na hornej zadnej časti čižiem pre ľahšie obúvanie

reflexný prvok na päte

materiál: vonkajší 95% koža, 5% Velcro, podšívka 100% polyester

vhodné pre všestrannú jazdu na motocykloch

vďaka mäkkému došľapu vhodné aj na normálne nosenie

poznámka: návod na správnu údržbu a čistenie nájdete nižšie v dokumentoch na stiahnutie

Parametre tovaru

Hmotnosť :

1,60

Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Dámske kožené moto topánky W-TEC Kurkisa NF-6090, Farba čierna, Veľkosť 39

110,80 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod