DEAD RISING 2- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0026455)

DEAD RISING 2- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0026455)

Popis tovaru

Hra pro konzoli DEAD RISING 2- SK PS4 Digital: Svět pohltila nová televizní show jménem Terror is Reality. Zaujala i bývalého národního šampiona v motocrossu Chucka Greena, který se stává novým hlavním hrdinou. Rozhodne se podstoupit dobrodružství, které soutěž nabízí - pozabíjet víc krvelačných zombií než jeho protivník. A zůstat živý samozřejmě. Dokáže to Chuck a získá hlavní cenu? Svět pohltila nová televizní show jménem Terror is Reality. Zaujala i bývalého národního šampiona v motocrossu Chucka Greena, který se stává novým hlavním hrdinou. Rozhodne se podstoupit dobrodružství, které soutěž nabízí - pozabíjet víc krvelačných zombií než jeho protivník. A zůstat živý samozřejmě. Dokáže to Chuck a získá hlavní cenu? Jaký má důvod, aby dal všanc vlastní život a vydal se do Fortune City? Sledujte, jak riskuje v moderní verzi gladiátorských her. Zjistěte, zda pouze hledá ztracenou slávu, nenávidí zombie, nebo mu jde jen o peníze. Klíčové vlastnostiNové postavy a nový příběhTisíce zoombií na obrazovceKooperace pro 2 hráče - vytvářejte tag týmyMultiplayer až pro 4 hráče ve stylu gladiátorských herKombinované zbraněProdukt je určen pouze pro slovenské PSN účty!

DEAD RISING 2- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0026455)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 1

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 3

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 3

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

DEAD RISING 2- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0026455)

21,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod