EVGA 750 B3 (220-B3-0750-V2)

EVGA 750 B3 (220-B3-0750-V2)

Popis tovaru

Počítačový zdroj EVGA 750 B3: Spoľahlivý napájací zdroj EVGA s maximálnym výkonom 500 W pre vašu počítačovú zostavu. Zdroj dosahuje typické účinnosti okolo 85%. Šetrí tak spotrebovanej energii a bez problémov spĺňa nezávislú certifikáciu 80 Plus Bronze. Zdroj je vybavený aktívnym PFC ao chladenie sa stará ultra tichý ventilátor s veľkosťou 120 mm. Zdroj tiež disponuje radom ochranných prvkov proti poškodeniu, ako je potrebné prepäťová ochrana.Spoľahlivý napájací zdroj EVGA s maximálnym výkonom 750 W pre vašu počítačovú zostavu. Zdroj dosahuje typické účinnosti okolo 88 %.Šetrí tak spotrebovávanú energiu a bez problémov spĺňa nezávislú certifikáciu 80 Plus Bronze. Zdroj je vybavený aktívnym PFC a o chladenie sa stará ultra tichý ventilátor s veľkosťou 130 mm. Zdroj tiež disponuje radom ochranných prvkov proti poškodeniu, ako je potrebná prepäťová ochrana.Kľúčové vlastnostiZdroj pre kancelárske či multimediálne PCÚčinnosť ocenená 80 Plus BronzeTiché chladenie 130 mm ventilátoromInteligentné riadenie chladeniaCelý rad elektronických ochránPre každý počítačPre pripojenie komponentov je k dispozícii veľké množstvo káblov s rôznymi konektormi. Pre základnú dosku je pripravený 20 + 4pin ATX napájací konektor a 8 pinový EPS konektor, ďalej je tu 4 × PCI-E 8 pinový konektor, 6× SATA konektor a 3× 4pinový konektor Molex. Zapojíte teda celú škálu komponentov, ktoré by váš počítač mohol potrebovať.

EVGA 750 B3 (220-B3-0750-V2)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Conrad.sk

Zľava 10% na kompletný sortiment Conrad.sk!

Kupón na 10% zľavu, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného nezľavneného sortimentu obchodu Conrad.sk - elektroniky, náradia, súčiastok, multimédií a potreb pre hobby, dom a záhradu.

Obchod: Conrad.sk, 25

Internetový obchod Conrad.sk

Doprava zadarmo na Conrad.sk!

Pri objednávkach nad 50€ budete mať u Conrad.sk dopravu zadarmo! Doprava zadarmo platí pre DHL Parcel aj In Time Logistics.

Obchod: Conrad.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

EVGA 750 B3 (220-B3-0750-V2)

*

80,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod