Hikvision DS-2CD2942F (1.6mm)

Hikvision DS-2CD2942F (1.6mm)

Popis tovaru

IP kamera Hikvision DS-2CD2942F (1.6 mm): Chcete mať prehled o priestoroch v okolí vášho domu? Táto nenápadná sieťová kamera pre vonkajšie sledovanie sa o to postará.Chcete mať prehľad o priestoroch v okolí vášho domu? Táto nenápadná sieťová kamera Hikvision DS-2CD2942F na vonkajšie sledovanie sa o to postará. Vďaka zabudovanému infračervenému prisvieteniu je táto IP kamera použiteľná 24 hodín denne a odhalí každého narušiteľa. Obrazový signál sa prenáša pomocou sieťového kábla. Samozrejmosťou je tiež vyslanie poplachového signálu riadiacej jednotke poplachového systému.Kľúčové vlastnosti IP kameryVnútorná sledovacia kameraMaximálne rozlíšenie 2560 × 1440 px @ 25 fpsZorný uhol 106°IR prisvietenie, detekcia pohybuPoE, sieťové pripojenieMožnosť nastavenia jasu, kontrastu a rotácie cez webový prehliadačNapájanie cez 12 VDC vstup alebo sieťovým káblom (PoE)Odolné vyhotovenieSlot na microSD/SDHC/SDXC kartu až do 128 GBPriestor pod kontrolouVďaka odolnej úprave a sofistikovanej konštrukcii je kamera ideálna na upevnenie na stenu, odkiaľ môže svojím objektívom strážiť okolie rezidencií, skladísk, ciest a ďalších priestorov s nedostatočným osvetlením. Snímací čip CMOS ponúka plne postačujúce rozlíšenie 2560 × 1440 pixelov. Záznam je sieťovo prenášaný. Kamera reaguje na pohyb, narušenie priestoru aj pokus o demontáž.

Hikvision DS-2CD2942F (1.6mm)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Hikvision DS-2CD2942F (1.6mm)

321,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod