Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Popis tovaru

Hra pro konzoli Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital: Čeká vás strhující podívaná plná strategického plánování ve strhujícím výkladu Hitman vesmíru. Pečlivě promyslete každý tah, protože už nyní může být pozdě. Hitman GO je tahová strategická hra zaměřující se na myšlení orientované do budoucna - konkrétně k pokroku prostřednictvím náročných úrovní a stylových herních prostředí. Připravte se na skutečný zážitek. Čeká vás dech beroucí podívaná plná strategického plánování ve strhujícím výkladu Hitman vesmíru. Orientujte se na pevné mezery v mřížce, abyste zabránili nepřátelům ve vniknutí a dostali se o krůček blíže ke svému cíli, nebo abyste pronikli na dobře střežená místa. Pečlivě promyslete každý tah, protože už nyní může být pozdě. Hitman GO je tahová strategická hra zaměřující se na myšlení orientované do budoucna - konkrétně k pokroku prostřednictvím náročných úrovní a stylových herních prostředí. Klíčové vlastnostiNáročné úrovněStylové herní prostředíKrásná grafikaStrategické myšleníPříběh plný dobrodružstvíProdukt je určen pouze pro slovenské PSN účty!

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 7

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

9,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod