Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Popis tovaru

Hra pro konzoli Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital: Čeká vás strhující podívaná plná strategického plánování ve strhujícím výkladu Hitman vesmíru. Pečlivě promyslete každý tah, protože už nyní může být pozdě. Hitman GO je tahová strategická hra zaměřující se na myšlení orientované do budoucna - konkrétně k pokroku prostřednictvím náročných úrovní a stylových herních prostředí. Připravte se na skutečný zážitek. Čeká vás dech beroucí podívaná plná strategického plánování ve strhujícím výkladu Hitman vesmíru. Orientujte se na pevné mezery v mřížce, abyste zabránili nepřátelům ve vniknutí a dostali se o krůček blíže ke svému cíli, nebo abyste pronikli na dobře střežená místa. Pečlivě promyslete každý tah, protože už nyní může být pozdě. Hitman GO je tahová strategická hra zaměřující se na myšlení orientované do budoucna - konkrétně k pokroku prostřednictvím náročných úrovní a stylových herních prostředí. Klíčové vlastnostiNáročné úrovněStylové herní prostředíKrásná grafikaStrategické myšleníPříběh plný dobrodružstvíProdukt je určen pouze pro slovenské PSN účty!

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Conrad.sk

Zľava 10% na kompletný sortiment Conrad.sk!

Kupón na 10% zľavu, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného nezľavneného sortimentu obchodu Conrad.sk - elektroniky, náradia, súčiastok, multimédií a potreb pre hobby, dom a záhradu.

Obchod: Conrad.sk, 25

Internetový obchod Conrad.sk

Doprava zadarmo na Conrad.sk!

Pri objednávkach nad 50€ budete mať u Conrad.sk dopravu zadarmo! Doprava zadarmo platí pre DHL Parcel aj In Time Logistics.

Obchod: Conrad.sk

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hej.sk

Slevový kód 10 EUR nad 250 EUR!

Obchod Hej.sk: sleva 10 EUR pri nákupe nad hodnotu 250 EUR!

Obchod: Hej.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Hitman GO: Definitive Edition - SK PS Vita Digital (SCEE-XX-S0023580)

*

8,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod