Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828

Popis tovaru

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828 Therm a Rest kariMatky sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. KariMatky sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Univerzálny kariMatky radu Trek & Travel určené pre cestovateľov. Prednosťou týchto kariMatiek je univerzálne využitie a vyvážený pomer medzi pohodlím, váhou aj tepelným komfortom. univerzálna, pohodlná, ľahká a odolná Matrac vhodný pre trojsezónne použitie odolná a teplá Matrac vyrobený novou technológiou "WaveCore Technology", ktorá spomaľuje tepelné straty pomocou jednej vrstvy horizontálnych vlnových prepážok izoláciu navyše zabezpečuje jedna hliníková fólia a tým je dosiahnuté tepelného odporu 2,2 pevná tkanina a odolná konštrukcia dobre zBaliteľná, stabilný, veľmi pohodlná (hrúbka 6,3 cm) a pomerne ľahká dodáva sa vrátane obalu a sady na opravu kariMatky Typ: nafukovacia kariMatka Šírka x dĺžka: 63 x 196 cm Hrúbka: 6,3 cm Hmotnosť balenia: 830 g Tepelný koeficient: 2,2 R Rozmery v zabalenom stave: 28 x 12 cm Materiál: 50D Polyester MiniHex Rip / 75D Polyester Záruka: obmedzená doživotná Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828

Parametre tovaru

Intrastat :

Karimatky ostatní-0,90-63064900

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 16

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Karimatka Therm-A-Rest NeoAir Voyager large 09828

117,47 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod