LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

Výrobca: LEGO

EAN: 5702015866385, PN: 60166

Obchod: Feedo.sk (https://www.feedo.sk/)

Cena: 54,39 €, Strážiť cenu
Termín dodania: Skladom

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Vyraz na odvážnu záchrannú akciu vo Výkonnej záchranárske helikoptéres funkčným ramenom žeriavu a navijákom, otváracími bokmi a zadnoučasťou, majákom, vrakom lode, kajakom, štyrmi minifigúrkami a figúrkoužraloka. Buď súčasťou neohrozenej posádky pobrežnej hliadky LEGO® City naVýkonnej záchranárskej helikoptére s posuvnými dverami na bokoch,otváracou rampou v zadnej časti s priestorom pre vodný skúter, kokpitompre dve minifigúrky a otočným ramenom žeriavu s funkčným navijákom.Táto zábavná sada obsahuje ďalej maják, vrak lode a kajak s pádlom,navyše štyri minifigúrky a figúrku žraloka. Rozmery balenia a špecifikácie: Súčasťou sú štyri minifigúrky: jedna členka a dvaja členoviapobrežnej hliadky a kajakár, navyše figúrka žraloka.Helikoptéra má otáčacie rotory, posuvné dvere na bokoch, otváraciurampu v zadnej časti s priestorom pre vodný skúter, otvárací kokpit predve minifigúrky a otočné rameno žeriava s funkčným navijákom ovládanýmkľučkou na strane.Súčasťou je ďalej maják a vrak lode, navyše kajak.Roztoč rotory a vzlietni s helikoptérou.Otvor rampu a vypusť vodný skúter.Otáčaním kľuky spusť naviják.Medzi doplnkami nájdeš veslo.Helikoptéra (okrem rotorov) meria cez 13 cm na výšku, 40 cm na dĺžkua 10 cm na šírku.Vodný skúter meria cez 3 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 4 cmna šírku.Kajak meria cez 12 cm na dĺžku, približne 1 cm na výšku a 2 cmna šírku.Maják a vrak lode meria cez 9 cm na výšku, 6 cm na šírku a 10 cmdo hĺbky.Figúrka žraloka meria cez 7 cm na dĺžku.

LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

LEGO® City 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra

54,39 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod