LEGO City Coast Guard 60166 Výkonná záchranářská helikoptéra

LEGO City Coast Guard 60166 Výkonná záchranářská helikoptéra

Popis tovaru

Stavebnica LEGO City Coast Guard 60166 Výkonná záchranárska helikoptéra:  LEGO City je inšpirované životom v meste a ponúka vašim deťom skvelú možnosť tento život spoznať. Nájdu tu všetky hlavné témy na celé hodiny hier, od policajných a hasičských zborov po množstvo úžasných vozidiel a ikonických budov - zamilujú si ich stavanie a hry s nimi. LEGO City je plné drobností podnecujúcich predstavivosť a je to teda veľmi premenlivý svet. Je to svet nekonečných príležitostí, ktorý umocňuje ako rôznorodosť detských hier, tak ich zábavnosť. Obľúbená stavebnica LEGO City je vhodná pre deti už od 6 rokov.Kľúčové vlastnostiUrčené pre deti od 6 - 12 rokovÚžasný svet života v mesteBudovy, vozidlá, povolania, situácieRozvíja kreativitu a podporuje fantáziuPrecvičuje jemnú motorikuDieťa sa zahrá samo alebo sa môže zapojiť celá rodinaPočet dielikov - 415LEGO City - Výkonná záchranárska helikoptéraPosádka pobrežnej hliadky v LEGO City spozorovala ďalší problém. V blízkosti majáka uviazol kajakár, pretože mu vlny odniesli pádlo a navyše okolo neho krúži žralok. Situácia je teda viac než vážna! Naskákejte spolu s posádkou do záchrannej helikoptéry a ponáhľajte sa k majáku. Spustite do vody vodný skúter a navijak, ktorým vytiahnete kajakárov. Stihnete to skôr, než na neho zaútočí žralok?Obsah balenia: 4 minifigúrky - jedna členka a dvaja členovia pobrežnej hliadky a kajakár, navyše figúrka žralokaHelikoptéra - otáčacie rotory, posuvné dvere na bokoch, otváracia rampa v zadnej časti s priestorom pre vodný skúter, otvárací kokpit a otočné rameno žeriava s funkčným navijakommaják a vrak lodekajakpádlo

LEGO City Coast Guard 60166 Výkonná záchranářská helikoptéra

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hej.sk

Slevový kód 10 EUR nad 250 EUR!

Obchod Hej.sk: sleva 10 EUR pri nákupe nad hodnotu 250 EUR!

Obchod: Hej.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

LEGO City Coast Guard 60166 Výkonná záchranářská helikoptéra

*

45,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod