MACA 5500 120kps Maca 5500 120tbl. - Weider

MACA 5500 120kps Maca 5500 120tbl. - Weider

Výrobca: Weider

Obchod: eFitness.sk (http://www.efitness.sk/)

Cena: 29,90 €, Strážiť cenu
Termín dodania: Skladom
Cena dopravy: doprava od 3,99 €

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Vhodné nielen pre športovcov. Určené pre budovanie svalovej hmoty, zvýšenie sily a vytrvalosti, vhodné aj v období diét a fáz rysovania. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, sústredenosť počas tréningu. Pôsobí proti únave, posilňuje imunitný systém a zvyšuje sexuálne libido a spermogenézu.

Maca je liečivá bylinka z Peruánskych Ánd, je taktiež známa ako Lepidium Meyenii alebo „Peruánska Viagra“, Maca 5500 obsahuje vysoko kvalitný Maca prášok, ktorý sa získava zo sušených koreňov rastliny Maca. Maca pôsobí proti únave a zlepšuje koncentráciu pri tréningu. Maca taktiež obsahuje látky, ktoré majú pozitívny vplyv na výkonnosť organizmu.

Niečo bližšie o tomto dare prírody:

Zvyšuje libido - Maca koreň je pravdepodobne druhé najznámejšie afrodiziakum, hneď po tribuluse. Štúdia publikovaná v roku 2008, vydanie CNS Neuroscience & Therapeutics . Pre štúdii výskumníci analyzovali 16 účastníkov (väčšinou ženy), ktorí zažívali sexuálne problémy kvôli svojej prebiehajúcej liečbe antidepresívami. Po pravidelnom užívaní koreňa Maca po dlhšiu dobu, väčšina dobrovoľníkov zažilo značné zlepšenie libida . Štúdie tiež preukázali, že Maca koreň zvyšuje produkciu spermií a môže liečiť poruchy erektilnej dysfunkcie u mužov vzhľadom k vysokej hladine glukozinolátov v maca.

 

Zvyšuje výdrž - Ak ste niekedy navštívili Machu Picchu (Peru "mesto v nebi"), možno by vás zaujímalo, ako Inkovia dokážu vyniesť toľko ťažkých kameňov z úpätí hory na svojom chrbte na vrchol. Je však možné, že máme odpoveď: Rovnako ako mnoho ďalších superfoods (napr. quinoa a spirulina), ktoré pravidelne konzumovali títo starí ľudia, Maca koreň poskytuje nášmu telu fenomenálne množstvo prírodnej energie a to vďaka svojim vysokým obsahom sacharidov (koreň sa skladá z 60 percent sacharidov, prevažne vo forme škrobov a cukrov). Z tohto dôvodu, mnoho športovcov používa Maca koreň prášok ako náhradu anabolických steroidov.

S vysokým obsahom bielkovín - Maca koreň je zložený približne z 10 percent bielkovín, čo je rovnako vysoký podiel ako u niektorých osív a zeleniny. Proteíny sú nevyhnutné pre stavbu a opravu tkanív (okrem mnohých ďalších rolí).

MACA Je bohatá na jód - Podľa odborníkov na výživu, odporúčaný denný príjem štítnej žľazy regulačného minerálu, jódu, 150 mikrogramov denne. Vďaka pokračujúcej erózii pôdy, ale mnoho ľudí trpí nedostatkom. Kým morské zdroje ako kôrovce a riasy sú nesporne králi jódu, 10 g koreňa maca obsahuje 52 mikrogramov - dosť dobré na podzenú rastlinu. Čím tmavší je koreň,tým viac prírodného jódu obsahuje.

MACA Znižuje hladinu cholesterolu - Maca koreň obsahuje množstvo rastlinných sterolov, ako sitosterol, campestrol, ergosterolu Brasikasterol a ergostadienol. Rastlinné steroly sú prirodzene sa vyskytujúce molekuly, ktoré sa blízko podobajú cholesterolu, a môžu znížiť hladinu "zlého" LDL-cholesterolu tak, že narušujú vstrebávanie cholesterolu v tenkom čreve. V dôsledku toho nás môže Maca koreň chrániť od aterosklerózy a ďalších kardiovaskulárnych chorôb spojených s LDL cholesterolom.

Prírodné preháňadlo - Maca koreň sa skladá približne z deviatich percent vlákniny, ktorá nám pomôže zlepšiť pravidelnosť a liečbu zápchy. Vláknina je tiež prírodný supresant chuti do jedla, pretože absorbuje vodu z hrubého čreva, čo nám dáva dlhšie pocit plnosti, a zároveň podporuje chudnutie.

Ďalšie živiny - Odhliadnuc od vysokého obsahu jódu, vlákniny a obsahu bielkovín, Maca koreň je tiež bohatý na stopové prvky ako je železo, draslík, horčík a vápnik. Priemerný koreň sa tiež skladá z dvoch percent prírodného tuku, ktorý obsahuje niekoľko dôležitých mastných kyselín - napr. kyselina linolová, kyselina palmitová, kyselina olejová a -, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie dobrej funkcie mozgu.

UPOZORNENIE pre užívateľov:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy,, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

MACA 5500 120kps Maca 5500 120tbl. - Weider

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Cena za dopravu tovaru

Doprava Cena dopravy Cena tovaru
(vr. dopravy)

DHL

3,99 €

33,89 €

DHL, dobierka

4,98 €

29,90 €

Cena tovaru:29,90 €Do obchodu

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod FitPlus.sk

8% zľava na produkty Weider!

Kupon na 8% zľavu na všetky produkty značky Weider, ktoré nie sú v akcii. Platnosť bez obmedzenia!

Obchod: FitPlus.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

MACA 5500 120kps Maca 5500 120tbl. - Weider

29,90 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod