Mafia III Season Pass- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027266)

Mafia III Season Pass- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027266)

Popis tovaru

Herní doplněk Mafia III Season Pass- SK PS4 Digital: Season Pass je skvělé řešení pro všechny hráče Mafia III. Cenově výhodný balík vám zajistí přístup ke třem velkým DLC rozšířením. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 63% Mafia III přináší příběh plný zrady, krve, násilí a peněz, to vše v naprosto úchvatném next-gen zpracování, které vám vezme dech. Vypnuto Vynechat z LightBoxu Season PassMafia III vám poskytne přístup ke třem velkým dodatkům. Každý z nich přináší do Nového Bordeaux nové linie kriminálního příběhu, nové postavy i funkce. Kromě toho poskytuje přístup k tematicky propojeným autům, zbraním a dalším předmětům v průběhu premiéry každého z doplňků.Ke spuštění je nutné vlastnit původní hru.

Mafia III Season Pass- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027266)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 4

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Mafia III Season Pass- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027266)

30,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod