Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba biela

Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba biela

Popis tovaru

Magnetický náhrdelník inSPORTline ALKION je elegantný doplnok pozitívne pôsobiaci na ľudský organizmus. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov ako je zdravotne nezávadný silikón, feritové magnety a chirurgická oceľ. Feritové magnety sú smerované pomocou čipu, ktorý pohlcuje elektromagnetické žiarenie. Týmto zvyšujú okysličenie krvi a bunkovú regeneráciu. Magnetický náhrdelník inSPORTline ALKION je vhodný pre všetkých, ktorí sa potrebujú psychicky sústrediť alebo sú unavení z nadmernej práce. Tento náhrdelník je tiež vhodný pre atlétov a tých, ktorí radi športujú.

Účinky:

Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak a napomáhajú odplavovaniu splodín látkovej výmeny. Majú analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolesti kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo. Účinné sú pri degeneratívnych a zápalových ochoreniach pohybového aparátu, svalových a šľachových úpon (tenisový lakeť, achilovky). Náhrdelník je účinný pri chronických bolestiach krčnej chrbtice a ramien spôsobených nesprávnym namáhaním, úrazom alebo stresom. Pomáhajú pri bolesti zubov a pri menštruačných bolestiach.

Technický popis:

špičkový magnetický náhrdelník

kvalitné spracovanie

zdravotne nezávadný silikónový materiál

čip pohlcujúci elektromagnetické žiarenie

3 neodymové magnety o sile 1000 gaussov

chirurgická oceľ

elegantný dizajn

odstraňuje únavu a urýchľuje regeneráciu organizmu

nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy

veľkosť: dĺžka 48 cm x šírka 0,4 cm

hmotnosť: 29 g

vhodné pre mužov aj ženy

 

Poznámka:

Magnetický náhrdelník nemôžu používať osoby s kardiostimulátorom a tehotné ženy. Pokiaľ máte v tele náhradné kĺby, kovové spoje alebo umelé orgány, informujte sa u svojho lekára na možnosti použitia magnetických výrobkov.

Parametre tovaru

Hmotnosť :

0,07

Spôsob nosenia :

Náhrdelník

Počet magnetov :

2 ks

Typ magnetov :

Neodymové

Materiál :

Chirurgická oceľ

Materiál :

Silikón

Hmotnosť :

12 g

Darčeková krabička :

áno

Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba bielaMagnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba bielaMagnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba bielaMagnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba bielaMagnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba bielaMagnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba biela

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione, Dĺžka 45 cm, Farba biela

*

13,60 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod