Mivardi - Vector Carp MK2 3,6m 3,5lb 3 díly

Mivardi - Vector Carp MK2 3,6m 3,5lb 3 díly

Popis tovaru

Prút Mivardi Vector Carp MK2 3,6 m 3,5 lb 3 diely: Vo výbave každého rybára nesmie chýbať kvalitný prút. A preto pre vás spoločnosť Mivardi vyrobila tento úchvatný Vector Carp MK2. Ide o inovovaný a veľmi obľúbený kaprový špeciál, ktorý ponúka výbornú kombináciu kvality materiálu, akcie a dynamiky. Základom prútu Mivardi Vector Carp MK2 je vynikajúci blank a mimoriadna výdrž v kritických situáciách. Kľúčové vlastnosti prútu Mivardi Vector Carp MK2Veľmi obľúbený kaprový špeciálVynikajúci blank so skvelou dynamikouJe charakteristický mimoriadnou výdržou v kritických situáciáchKaprový špeciálDoplnenie a špecifikácia prútu Mivardi Vector Carp MK2: Dĺžka: 3,6 mVrhacia záťaž: 3,5 lbPočet dielov: 3Transportná dĺžka: 1,27 m

Mivardi - Vector Carp MK2 3,6m 3,5lb 3 díly

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Mivardi - Vector Carp MK2 3,6m 3,5lb 3 díly

130,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod