Modrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý roh

Modrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý roh

Výrobca: Mesonica

Obchod: Bonami.sk (http://www.bonami.sk/)

Cena: 1574,00 €, Strážiť cenu
Termín dodania: 2-3 mesiace

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

V dnešnom uponáhľanom svete je odpočinok veľmi dôležitým aspektom každodenného života. Ak chcete, aby bol pre vás váš domov oázou pokoja, nesmiete opomenúť kolekciu Musso.

Ide o minimalisticky tvarované pohovky a kreslá, ktoré si zamilujete nielen po estetickej stránke, ale tiež vďaka nekonečnému pohodliu, ktoré vám doprajú.

Značka MESONICA si zakladá na tom, že svojim klientom dodáva výhradne nábytok prémiovej kvality . Medzi jej sortiment patria pohovky, a to ako klasické, tak rohové, kreslá a konferenčné stolíky. Ako odborníci v odbore sa sústredia nielen na to, aby boli výrobky funkčné, ale dôraz kladú aj na vaše dizajnové požiadavky. Ak vyžadujete vo svojej odpočinkovej zóne eleganciu, nádych moderny a remeselnú dokonalosť, potom vám môžeme pogratulovať: práve ste totiž našli nábytok robený práve vám na mieru.

MESONICA je ekvivalentom životného štýlu, ktorý si zamilujete. Je to prestíž, ktorú si zaslúžite, prestíž, ktorú si môžete dovoliť .

Nábytok MESONICA bol nevrhnutý tak, aby s vami držal krok vo vašom každodennom živote. Aby zdobil váš domov výnimočným spôsobom. Inšpiráciou mu totiž boli tie najväčšie dizajnové ikony.

Jednotlivé modely sú vyrábané z prvotriednych (a prírodných) materiálov, a to za pomoci najmodernejších technológií. Celý proces výroby prebieha v EÚ a na starosti ho majú skúsení remeselníci: stolári, čalúnnici a odborníci na šitie.

Modrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý rohModrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý rohModrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý rohModrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý rohModrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý roh

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Modrá rohová pohovka s drevenými nohami MESONICA Musso Regular, ľavý roh

1574,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod