Nástenné zrkadlo Kare Design Sunrise

Nástenné zrkadlo Kare Design Sunrise

Popis tovaru

Tento nástenný kúsok je dôkazom toho, že výnimočný dizajn sa môže skrývať aj v inak obyčajnom zrkadlovom skle .

Zrkadlo v sebe však odráža nielen našu tvár, ale aj tvár nášho interiéru. Pretvorte ho s pomocou nemeckej značky Kare Design do dokonalosti, ktorá bude hodná veľkoleposti tejto odrazovej plochy.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou .

Nástenné zrkadlo Kare Design SunriseNástenné zrkadlo Kare Design SunriseNástenné zrkadlo Kare Design SunriseNástenné zrkadlo Kare Design SunriseNástenné zrkadlo Kare Design SunriseNástenné zrkadlo Kare Design Sunrise

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Nástenné zrkadlo Kare Design Sunrise

295,90 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod