Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)

Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)

Výrobca: Yate

Obchod: 4camping.cz (https://www.4camping.cz/)
Český obchod predávajúci na Slovensko

Cena: 5,73 €, Strážiť cenu

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Nesmeky na boty od firmy Yate jsou protiskluzové návleky na boty s kovovými hroty pro jistý krok na zamrzlých cestách. Nesmeky na boty Yate určené pro chůzi po zledovatělých a kluzkých cestách. Ocelové hroty chrání proti uklouznutí. Hroty jsou nejen na špičce, ale i na patě a tak zajistí váš krok při ztrátě rovováhy. Jsou vyrobené z vysoce elastické a mrazuodolné silikonové gumy. Jednoduché použití: navlékněte nejprve špičku a pak napněte na patu. Hlavní přednosti nesmeků: hroty jsou nejen na špičce, ale i na patě ocelové hroty chrání proti uklouznutí vyrobeno z vysoce elastické a mrazuodolné silikonové gumy

Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 1

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 3

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 6

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Nesmeky na boty Yate Velikost nesmeků: XL (45-48)

5,73 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod