PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

Popis tovaru

Hra pro konzoli PAC-MAN 256- SK PS4 Digital: Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nestárnoucí klasika v novém kabátkuUžijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.  VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Vylepšený Pac-Man tak, jak jej znáte Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Moderní přepracování pro herní konzole PS4 VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokořte vaše nejvyšší skóre a staňte se mistrem, díky celosvětovému online zaznamenávání skóre. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Lokální multiplayer pro 4 hráčeDobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami! Lokální multiplayer dovolí pozvat kamarády a všechny překážky můžete překonávat ve čtyřech.

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 4

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

5,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod