PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

Popis tovaru

Hra pro konzoli PAC-MAN 256- SK PS4 Digital: Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nestárnoucí klasika v novém kabátkuUžijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.  VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Vylepšený Pac-Man tak, jak jej znáte Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Moderní přepracování pro herní konzole PS4 VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pokořte vaše nejvyšší skóre a staňte se mistrem, díky celosvětovému online zaznamenávání skóre. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Lokální multiplayer pro 4 hráčeDobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami! Lokální multiplayer dovolí pozvat kamarády a všechny překážky můžete překonávat ve čtyřech.

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Conrad.sk

Zľava 10% na kompletný sortiment Conrad.sk!

Kupón na 10% zľavu, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného nezľavneného sortimentu obchodu Conrad.sk - elektroniky, náradia, súčiastok, multimédií a potreb pre hobby, dom a záhradu.

Obchod: Conrad.sk, 25

Internetový obchod Conrad.sk

Doprava zadarmo na Conrad.sk!

Pri objednávkach nad 50€ budete mať u Conrad.sk dopravu zadarmo! Doprava zadarmo platí pre DHL Parcel aj In Time Logistics.

Obchod: Conrad.sk

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hej.sk

Slevový kód 10 EUR nad 250 EUR!

Obchod Hej.sk: sleva 10 EUR pri nákupe nad hodnotu 250 EUR!

Obchod: Hej.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

PAC-MAN 256- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0025590)

*

5,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod