Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Popis tovaru

Aplikátor Pinnacle Safe Scrub Chyba a Tar Pad: Spoločnosť Pinnacle spustila niekoľko jedinečných aplikátorov Safe Bug & Tar Pad, ktoré budú vaše vozidlo vždy čisté . Čistenie tohto aplikátora so šampónami a mazivami je naozaj jednoduché a účinné. Bunková štruktúra tejto špongie jemne vyzdvihne akúkoľvek nečistotu z laku vášho vozidla.  Kľúčové funkcie Pinnacle Safe Scrub BugPoužívajte na veľké množstvo materiálovOdporúčaná pre čistiace šampóny značky MeguiarNaozaj jemná bunková štruktúra špongieAplikátor umožňuje opakované použitie Prvé použitieAk ste práve rozvinuli bezpečnostnú podložku Bug & Tar, môžete premýšľať o tvrdosti a drsnosti materiálu. Toto však zmizne po prvom namočení, ktoré by malo trvať najmenej 5 minút v šampónovom šampóne. Následne, to je dosť na mokrej vozidlo a potom utretie nečistôt. Na konci vypláchnite špongiu iba vlažnou vodou, aby ste dostali dostatočné množstvo čistiaceho prostriedku zo šampónu a nečistôt. Všeobecné použitie Pinnacle aplikátoraPretože bunková štruktúra je naozaj jemná, môžete použiť aplikátor každý deň pre materiály ako sklo, kov, chróm, vinyl, plast, laminát alebo gumu.

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

*

9,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod