Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Popis tovaru

Aplikátor Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad: Spoločnosť Pinnacle priniesla na trh nezvyčajné aplikátory Safe Scrub Bug & Tar Pad, vďaka ktorým bude váš automobil vždy čistý. Čistenie týmto aplikátorom pomocou šampónov a lubrikantov je naozaj jednoduché a efektívne. Bunková textúra tejto hubky šetrne zachytí všetky nečistoty z laku vášho vozidla. Kľúčové vlastnosti Pinnacle Safe Scrub BugPoužitie na veľké množstvo materiálovOdporúčané prioritne na čistiace šampóny MeguiarsNaozaj šetrná bunková štruktúra hubkyAplikátor umožňuje opätovné použitiePri prvom použitíAk ste práve rozbalili hubku Safe Scrub Bug & Tar Pad, mohli ste sa zamyslieť nad tvrdosťou a hrúbkou materiálu. To však zmizne po prvom namočení, ktoré by malo trvať aspoň 5 minút vo vedre s šampónom. Následne už stačí automobil namočiť a následne stierať nečistoty. Na záver len hubku prepláchnite vlažnou vodou, aby sa dostatočne prečistila od šampónu a nečistôt.Všeobecné využitie aplikátora PinnacleKeďže je bunková štruktúra naozaj šetrná, môžete aplikátor používať každý deň na materiály ako je sklo, kov, chróm, vinyl, plast, laminát alebo gumu.

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad (PIN-900)

9,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod