Rohnson R-875 Mistral (R-875)

Rohnson R-875 Mistral (R-875)

Výrobca: Rohnson

EAN: 5202561531039, PN: R-875

Obchod: Alza.cz (https://www.alza.cz/)
Český obchod predávajúci na Slovensko

Cena: 103,08 €, Strážiť cenu

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Ochlazovač Rohnson R-875 Mistral: Ochlazovač Rohnson R-875 Mistral 3 funkce v jednomMobilní ochlazovač vzduchu Rohnson R-875 kombinuje tři funkce v jednom - ventilátor, ochlazování a ionizaci vzduchu. Ventilátor disponuje 3 rychlostními úrovněmi proudění vzduchu (nízká, střední a vysoká). Teplotu v místnosti zvládne Rohnson R-875 ochladit až o 3 - 4 °C. Čistý vzduch v místnostiO čistotu vzduchu se stará jak speciálně navržený vodní filtr, tak i prachový filtr z přírodních vláken. Ovládání zpříjemňuje přehledný dotykový ovládací panel s barevným LED displejem. Na displeji zjistíte i aktuální teplotu v místnosti. Mobilní ochlazovač vzduchu Rohnson R-875 je také vybavený praktickými pojezdovými kolečky, která usnadňují manipulaci s přístrojem. Rohnson R-875 zajistí pohodlnou manipulaciRohnson R-875 disponuje dálkovým ovladačem, který má své místo pro uložení přímo na spotřebiči. S tímto ochlazovačem vzduchu si můžete velmi snadno nastavit automatickou dobu vypnutí, kterou lze nastavit až na 12 hodin. Pokud dojde v zásobníku voda ochlazovač vzduchu Rohnson R-875 Mistral se automaticky vypne. Objem zásobníku na vodu je 5 l. Rychlé ochlazení celé místnostiOchlazovač vzduchu Rohnson R-875 Mistral zvládá horizontální (manuální) oscilaci v 90° a vertikální (automatickou) oscilaci lamel ve 120°. Maximální rychlost proudění vzduchu je 450 m3/h. Klíčové vlastnosti ochlazovače vzduchu Rohnson R-875 Mistral3 funkce v jednom (fouká, ochlazuje a čistí vzduch – Ionizace)3 rychlosti ventilátoru (nízká, střední a vysoká úroveň)Maximální rychlost proudění vzduchu: 450 m3/hPřehledný ovládací dotykový panel – barevný LED displayDálkové ovládání s místem pro uložení na spotřebičiČasovač pro automatické vypnutí do 12 hAutomatické vypnutí ochlazování v případě prázdného zásobníkuTeplotu v místnosti ochladí až o 3-4 °CObjem zásobníku na vodu 5 lHorizontální (manuální) oscilace 90°Vertikální (automatická) oscilace lamel 120°Možnost použití 2 chladicích boxů (součástí balení)Praktická pojezdová kolečka. Prachový filtr z přírodních vlákenVzduchový filtr. Ukazatel vodní hladiny Technické specifikacePříkon: 80 WFrekvence: 50 HzNapětí: 220 ~ 240 VHlučnost: ? 55 dBRozměry: 325 x 323 x 745 mmHmotnost: 5,5 kgSpotřeba v pohotovostním režimu: ? 1 W

Rohnson R-875 Mistral (R-875)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Rohnson R-875 Mistral (R-875) v internetovom obchode Alza.cz:

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 21

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Rohnson R-875 Mistral (R-875)

103,08 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod