Rowenta VU 4210 F0

Rowenta VU 4210 F0

Popis tovaru

Mimoriadne výsledky v boji proti komárom Ventilátor Rowenta Ultimate protect VU4210F0 predstavuje kombináciu ventilátora a repelentu odpudzujúcim komárov. Tento spôsob boja proti komárom je oveľa účinnejší ako bežný elektrický repelentný prostriedok zapojený do zásuvky. Je zaručené, že sa veľmi rýchlo a efektívne zbavíte komárov vo vašej domácnosti. Vychutnajte si príjemný chladivý pocit a súčasne pohodlie bez otravných komárov! Technológia založená na kvapaline je trvácnejšia ako tablety. Nie je nutné...

Rowenta VU 4210 F0

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 3€ na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 3€ zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby! Zľava je platná pri nákupe nad 60€.

Obchod: 4home.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 5% na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 5% zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby!

Obchod: 4home.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Rowenta VU 4210 F0

*

67,36 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod