Salomon Aero 7 Skin Pm Plk Access 182 cm (00889645163895)

Salomon Aero 7 Skin Pm Plk Access 182 cm (00889645163895)

Popis tovaru

Bežecké lyže Salomon Aero 7 Skin Pm Plk Access veľ. 182: Bežecké lyže Salomon Aero 7 Skin s namontovaným viazaním Salomon PROLINK Access. Tieto lyže disponujú skrátenú dĺžkou lyží, G3 sklznicou a jadrom Densolite 2000. To prináša perfektnú ovládateľnosť, stabilitu a komfort pri jazde. Samozrejmosťou je tiež krojeniu S-Cut a technológie zábere Skingrip +.Máte radi zimné obdobie a uvažujete o tom, že vyskúšate nejaký nový zimný šport? V tom pípade ste si vybrali správne! Bežecké lyže Salomon Aero 7 Skin sú ideálnou voľbou pre všetky šikovnostné kategórie. Či už ste profesionál, príležitostný jazdec alebo len začiatočník. Sú však ideálnou voľbou aj do požičovní lyžiarskeho vybavenia. Tento model disponuje zľahka skrátenou dĺžkou lyží, čo prináša oveľa väčší komfort a ovládateľnosť. Vďaka konštrukcii komory medzi pätou a špičkou zároveň udržuje výkonnosť záberu a sklzu. Kľúčové vlastnostiZnačkové bežecké lyže pre klasické lyžovanieBezvosková úprava, skrátená dĺžka lyžíNamontované viazanie Salomon Prolink AccessKrojenie S-Cut, ktoré zlepšuje ovládateľnosťĽahký sklz vo všetkých snehových podmienkach vďaka brúsenej sklzniciOdolná konštrukcia pätkyZlepšený prenos síl na hranyVšetko je jednoduché a bez námahyNemusíte už brať do úvahy to, aký je vonku práve sneh. Brúsená štruktúra sklznice vám totiž zaručí veľmi ľahký sklz vo všetkých snehových podmienkach. To však nie je všetko. Digitálna dynamická kontrola formovania a lisovania (D2FC) vám umožní tiež vytvoriť ideálnu optimálnu flexiu, čiže ohnutie, a tým zvýšiť výkony na snehu. Za zmienku určite stojí tiež technológia záberu Skingrip+, jadro z peny Densolite 2000 a samozrejme ochrana pätky. Zabudnúť nesmieme ani na vrstvený materiál v strede lyže, ktorý zaručuje lepšiu stabilitu a sklz. V neposlednom rade oceníte aj G3 sklznice.Konštrukcia a použitá technológia: D2FC - Digital Dynamic Flex Control - digitálna kontrola formovania a lisovaniaDGM - Digitálne meranie štruktúry sklznice - najprecíznejšia úprava sklzniceDensolite 2000 - ľahké, tuhé a torzne pevné jadro, tvorené vrstvou z dvojsmerných sklenených vlákien a tvarovanej peny DensoliteG3 sklznica - univerzálna, výkonnostná a bezúdržbová sklznicaS-Cut krojenie hrán - oblúk s najužšou časťou posunutou smerom k viazaniu pre zlepšenie kontroly a ovládateľnosti

Salomon Aero 7 Skin Pm Plk Access 182 cm (00889645163895)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 10% pro libovolný nákup na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 10%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít pro nákup nezlevněného zboží v libovolné hodnotě.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 15% při nákup nad 100 € na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 15%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít při nákupu nad 100 €.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 20% při nákupu nad 150 € na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 20%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít při nákupu nad 150 €.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 4

Internetový obchod D-Sport.cz

Sleva 200,- Kč na nákup sportovních potřeb!

Slevový kupón v hodnotě 200,- Kč na nákup sportovního zboží z nabídky obchodu D-Sport.cz! Kupon je platný pro objednávky v minimální hodnotě 2000,- Kč.

Obchod: D-Sport.cz, 2

Internetový obchod BoardStar.cz

Sleva 10% na kompletní sortiment Boardstar.cz!

Slevová kupón na 10% slevu, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu internetového obchodu Boardstar.cz - nejnovějších kolekcí street oblečení nebo vybavení pro sporty jako je skateboarding, snowboarding a další.

Obchod: BoardStar.cz, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Salomon Aero 7 Skin Pm Plk Access 182 cm (00889645163895)

*

139,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod