Sencor SMM 2030SS (41003888)

Sencor SMM 2030SS (41003888)

Popis tovaru

Kozmetické zrkadlo Sencor SMM 2030SS: Kozmetické zrkadlo je dôležitou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. Zrkadielko Sencor pre vás bude skvelým pomocníkom, ktorý odhalí aj tie najmenšie nedokonalosti vašej pleti a pritom ho môžete používať doma aj na cestách. Má až trojnásobné zväčšenie a je podsvietené LED diódami. Môžete ho upevniť pomocou prísaviek alebo využiť pre pripevnenie magnet. Zrkadlo sa naklápa vo všetkých smeroch a funguje na batérie.Kozmetické zrkadlo je dôležitou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. Zrkadlo Sencor pre vás bude skvelým pomocníkom, ktorý odhalí aj tie najmenšie nedokonalosti vašej pleti a pritom ho môžete používať doma aj na cestách. Má až trojnásobné zväčšenie a je podsvietené LED diódami. Môžete ho upevniť pomocou prísaviek alebo využiť pre pripevnenie magnet. Zrkadlo sa naklápa vo všetkých smeroch a funguje na batérie.Vyskúšajte praktickú pomôcku, vďaka ktorej bude vaše líčenie profesionálne!Kľúčové vlastnostiMožno použiť ako nástenné zrkadlo (po pripevnení na stenu)Využiteľné ako cestovné zrkadlo (vojde sa do kabelky alebo kufra)Priemer zrkadla je 12,5 cmRozmery zrkadla bez držiaka 125 × 37 × 125 mmRozmery zrkadla s držiakom 125 × 57 × 390 mmNapájanie 3× AAA batéria (nie sú súčasťou balenia)Umožňuje trojnásobné zväčšenieJe podsvietené LED diódamiZrkadlo je možné upevniť pomocou prísaviekDisponuje komfortným uchytením na držiak prostredníctvom magnetuMožnosť naklápania zrkadla vo všetkých smerochAntikorový dizajnPodsvietenie zrkadlaPodsvietenie zrkadla LED diódami zaručuje nízku spotrebu a súčasne dlhú životnosť osvetlenia. Umožní ženám odhaliť malé nerovnosti a nedokonalosti pleti a odhalí aj tie najjemnejšie chĺpky. Pri líčení pomôže ženám perfektné osvetlenie dobre odhadnúť použitie farieb a odtieňov make-upu.Zrkadlo je praktickým vybavením každého dievčaťa a ženy, ktoré jej uľahčí líčenie a pomôže jej dosiahnuť prirodzený vzhľad s profesionálnym výsledkom líčenia.

Sencor SMM 2030SS (41003888)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 3€ na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 3€ zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby! Zľava je platná pri nákupe nad 60€.

Obchod: 4home.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 5% na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 5% zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby!

Obchod: 4home.sk, 2

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Sencor SMM 2030SS (41003888)

20,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod