Sencor SMM 3080 (SMM3080)

Sencor SMM 3080 (SMM3080)

Popis tovaru

Kozmetické zrkadlo Sencor SMM 3080: Zrkadlo Sencor SMM 3080 je špeciálne kozmetické zrkadlo určené pre osobnú hygienu mužov, žien aj dospievajúcej mládeže. Denná hygiena sa nezaobíde bez zrkadla, s ktorým môžete preskúmať stav vašej pleti, ošetriť ju a potrebným spôsobiť upraviť. Často sa stretávame s problémom, kedy je kúpeľňa obsadená alebo je zrkadlo v nej zle osvietené, niekedy je dokonca k zrkadlu zhoršený prístup. Práve tieto situácie rieši zrkadlo Sencor SMM 3080! Môžete ho používať v pohodlí vašej izby, je perfektne podsvietené a navyše je pripravené vám pohľad na vašu pleť trojnásobne zväčšiť. Zrkadlo vám bude príjemným a spoľahlivým spoločníkom aj pri každodennom líčení!Zrkadlo má priemer 21 cm a má obojstranné vyhotovenie, ktoré vám umožňuje z jednej strany vidieť až s trojnásobným zväčšením. Zrkadlo je podsvietené LED diódami a funguje na úspornú prevádzku. Podsvietenie je možné nastaviť na tri úrovne - nízku, strednú a vysokú úroveň jasu. Tohto nenahraditeľného pomocníkamôžete naklápať v horizontálnej osi a jeho zapnutie, vypnutie a regulácia podsvietenia sa ovláda jednoduchým dotykom.Zrkadlo má pekné celochrómové vyhotovenie, ktoré je vhodné vďaka svojej univerzálnej farbe do akéhokoľvek interiéru. Môže tak zdobiť vašu spálňu alebo kúpeľňu, rovnako ako študentskú izbu. Uľahčite si svoju dennú hygienu pomocou praktického zrkadla!Parametre a špecifikácia: Priemer: 21 cmVyhotovenie: Obojstranné, jedna strana s trojnásobným zväčšenímDruh podsvietenia: LED diódyÚrovne podsvietenia: Nízka, stredná a vysoká úroveň jasuSpotreba: Max. 5 WDruh ovládania: DotykomMožnosť naklápania v horizontálnej osi: ÁnoVyhotovenie: CelochrómovéNapájanie: Zo sieteRozmery (šírka x hĺbka x výška): 270 × 140 × 390 mmHmotnosť: 1,4 kg

Sencor SMM 3080 (SMM3080)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hausmarket.sk

Zľava 3€ na kompletný sortiment Hausmarket.sk!

Zľavový kupón 3€, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Hausmarket.sk - potreb pre domácnosť, dielňu a záhradu.

Obchod: Hausmarket.sk, 12

Internetový obchod Chefshop.sk

Zľavový kód -7% na Chefshop.sk!

Obchod ChefShop.sk: Zľavový kód -7% na nezľavnené produkty na Chefshop.sk - hrnce, panvice a ďalšie veci na varenie, veľkú škálu produktov na pečenie, kuchynské roboty a ďalšie vychytávky a v neposlednej rade krásne taniere, misky, hrnčeky a ďalšie veci na váš stôl!

Obchod: Chefshop.sk

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Hej.sk

Slevový kód 10 EUR nad 250 EUR!

Obchod Hej.sk: sleva 10 EUR pri nákupe nad hodnotu 250 EUR!

Obchod: Hej.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 3€ na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 3€ zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby! Zľava je platná pri nákupe nad 60€.

Obchod: 4home.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 5% na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 5% zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby!

Obchod: 4home.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Sencor SMM 3080 (SMM3080)

*

37,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod