Silk´n Micro Pedi (SIL-MICPEDI)

Silk´n Micro Pedi (SIL-MICPEDI)

Popis tovaru

Elektrický pilník Silk'n Micro Pedi: Pedikúra Micro Pedi je malý pomocník, ktorý bude spoľahlivo starať o krásu a zdravie vašich nôh. Rýchlo, šetrne a bezpečne odstráni otlaky, kurie oká, stvrdnutú kožu a iné nedokonalosti na vašej pokožke. Po spustení sa valček na prístroji začne otáčať rýchlosťou 30 otáčok za minútu a po priložení k postihnutému miestu začne odstraňovať stvrdnutú a otlačeniu kožu.Pedikúra Micro Pedi je malý pomocník, ktorý sa bude spoľahlivo starať o krásu a zdravie vašich nôh. Rýchlo, šetrne a bezpečne odstráni otlaky, kurie oká, stvrdnutú kožu a iné nedokonalosti na vašej pokožke. Po spustení sa valček na prístroji začne otáčať rýchlosťou 30 otáčok za minútu a po priložení k postihnutému miestu začne odstraňovať stvrdnutú a otlačenú kožu. Vyhotovenie prístroja je malé a ľahké, preto ho môžete využívať aj na cestách. Po jeho pravidelnom používaní budú vaše nohy krásne a príťažlivé.Prístroj má ergonomickú rukoväť, čo umožňuje jeho bezproblémové držanie a používanie. Povrch valčeka je abrazívny a balenie tohto výrobku ponúka hneď dva rôzne typy valčekov, jeden na hrubé brúsenie a druhý na jemné dobrusovanie. Náhradné valčeky je možné po opotrebovaní dokúpiť. Prístroj pracuje na dve tužkové batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Doprajte si pomocníka, ktorý sa bude starať o krásu a jemnú pokožku vašich nôh!Parametre a špecifikácia: Chod prístroja: Batérie 2x AA 1,5 V - nie sú súčasťou baleniaOtáčky za minútu: 30Tvar: Malý, ľahký, ergonomická rukoväťValčeky: 1x na hrubé brúsenie1x na jemné ošetrenie

Silk´n Micro Pedi (SIL-MICPEDI)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Silk´n Micro Pedi (SIL-MICPEDI) v internetovom obchode Alza.sk:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Silk´n Micro Pedi (SIL-MICPEDI)

25,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod