Popis tovaru

Elektronická kniha Slepá závist: Po úspěšných milostných románech Zoufalé touhy a Ošklivý konec hezkého začátku přichází Jana Javorská s další knihou. Olga je celkem normální ženská. Jediné, co jí osud nenadělil, jsou děti. Kompenzuje si tento nedostatek vlastním způsobem života. Její kamarádka Magda sice rozumu moc nepobrala, zato závist by mohla na potkání rozdávat. Závidí každému a cokoli. Kdyby s ní Olga nekamarádila už od dětství, asi by si ji do života jen tak nevpustila. Když si Olga najde milence, Magda po něm zatouží natolik, že je Olga nakonec seznámí. Což, jak brzy zjistí, je osudová chyba. Milenec by chtěl nejraději obě najednou. Při jednom mejdanu se Magda opije a přistoupí na to, že půjde do postele jak s Olgou, tak s jejím milencem. Magda se snaží ze všech sil Olgu z tohoto trojlístku vystrnadit a získat milence jen sama pro sebe. Platí i pro tentokrát pravidlo o tom, že moudřejší ustoupí?

Slepá závist (978-80-879-7680-7)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Slepá závist (978-80-879-7680-7)

3,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod