STEEP SEASON PASS- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0028562)

STEEP SEASON PASS- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0028562)

Popis tovaru

Herní doplněk STEEP SEASON PASS- SK PS4 Digital: Se seasson passem Steep na Xbox One máte přístup k nejnovějším dodatečným obsahům ke hře Steep ihned po jejich vydání. VypnutoVynechat z LightBoxu Se seasson passem máte nejnovější dodatky ke hře Steep ihned po jejich vydání VypnutoVynechat z LightBoxu Rozbalte to, natáčejte své divoké kousky, kdy jen tak tak uniknete hornatým výčnělkům, které vykukuji zpod sněhu. VypnutoVynechat z LightBoxu Adrenalinová jízda Sjíždějte obrovské vrcholy, které na vás čekají v Alpách a na Aljašce, kde prašan je vždy čerstvý a závod nikdy nekončí. VypnutoVynechat z LightBoxu Žijte naplno a sdílejte zážitky s přáteliPokořte ty nejvyšší vrcholky svět na lyžích, snowboardu, padáku, či wingsuitu, tedy oblečku, který vám umožní létat na dlouhé vzdálenosti. Hrajte sami, nebo změřte síly s dalšími hráči, které na svém zimním dobrodružství na prkně či lyžích potkáte.

STEEP SEASON PASS- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0028562)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 4

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

STEEP SEASON PASS- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0028562)

20,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod