Super Stardust Ultra VR- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027178)

Super Stardust Ultra VR- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027178)

Popis tovaru

Hra pro konzoli Super Stardust Ultra VR- SK PS4 Digital: Zamiř znovu ke hvězdám v bitvě o záchranu civilizace před mimozemskými útočníky na systému PS4 VR. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 68% Zamiř znovu ke hvězdám v bitvě o záchranu civilizace před mimozemskými útočníky na systému PS4 VR. VypnutoVynechat z LightBoxu Ta pravá arkádová střílečka. VypnutoVynechat z LightBoxu Poměřuj své výsledky v online žebříčkách s hráči po celém světě. VypnutoVynechat z LightBoxu Ovládání z kokpitu Pro maximální zážitek je nachystán pohled přímo z ovládané raketky. VypnutoVynechat z LightBoxu Jsi naší jedinou nadějíJsi poslední zbývající meziplanetární stíhač uprostřed smrtící meteorické smršti. Jen tvé střelecké umění, bleskurychlé reakce a dva kniply dokáží zneškodnit vlny nepřátel odhodlaných zničit tvou planetu. VypnutoVynechat z LightBoxu Nemusíš už jen hrát. Můžeš hru sám prožítNasaď si soupravu PlayStation VR pro konzoli PlayStation 4 a začni prožívat hry zcela novým způsobem. Ocitnise se přímo v centru dění, objevuj nové světy a vžij se přímo do hry.

Super Stardust Ultra VR- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027178)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 4

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Super Stardust Ultra VR- SK PS4 Digital (SCEE-XX-S0027178)

20,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod