Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Popis tovaru

Tyčový mixér Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4 v 1 HB877D38: Kúpte si najvýkonnejšie tyčový mixér Tefal InfinyForce Ultimate a pripravte najrôznejšie pokrmy ešte ľahšie ako kedykoľvek predtým. Ponúka príkon 1000 W a technológiu ActivFlow, vďaka čomu si rýchlo poradíte aj s veľmi pevnými surovinami. Až 25 rýchlostných stupňov vám umožní nastaviť mixér vždy tak, ako práve potrebujete. V balení nechýba ani praktické príslušenstvo.vypnutéVynechať z lightboxvypnutéVynechať z lightboxvypnutéVynechať z lightboxvypnutéVynechať z lightboxNa dosiahnutie tých najlepších výsledkoch môžete využiť 25 rýchlostí, ktoré vždy ľahko nastavíte podľa potreby.vypnutéVynechať z lightboxPocit istoty pri mixovaní vám dodá ergonomická rukoväť s jemným povrchom. Súčasťou je mixovacia nádoba, sekáčik, šľahacia metla a nadstavec na prípravu pyré.vypnutéVynechať z lightboxMixovacia hlavica, ktorá zabraňuje striekaniu. Tak vás ani vysoký výkon neprekvapí a nepridá prácu s upratovaním.vypnutéVynechať z lightbox

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 3€ na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 3€ zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby! Zľava je platná pri nákupe nad 60€.

Obchod: 4home.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 5% na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 5% zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby!

Obchod: 4home.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

*

85,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod