Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Výrobca: Tefal

EAN: 3016661147555, PN: HB877D38

Obchod: Alza.cz (https://www.alza.cz/)
Český obchod predávajúci na Slovensko

Cena: 76,88 €, Strážiť cenu

Do obchodu

Nájsť podobný tovar v ostatných obchodoch

Popis tovaru

Tyčový mixér Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38:  Pořiďte si nejvýkonnější tyčový mixér Tefal InfinyForce Ultimate a připravte nejrůznější pokrmy ještě snadněji než kdy dřív. Nabízí příkon 1000 W a technologii ActivFlow, díky čemuž si rychle poradíte i s velmi pevnými surovinami. Až 25 rychlostních stupňů vám umožní nastavit mixér vždy tak, jak právě potřebujete. V balení nechybí ani praktické příslušenství.Těm nejlepším výsledkům napomůže 25 rychlostí, které vždy snadno nastavíte podle potřeby.Pocit jistoty při mixování vám dodá ergonomická rukojeť s jemným povrchem. Součástí je mixovací nádoba, sekáček, šlehací metla a nástavec na přípravu pyré.Mixovací hlavice, která zabraňuje stříkání. Tak Vás ani vysoký výkon nepřekvapí a nepřidá práci s úklidem.

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Hej.sk

10€ zľava na kompletný sortiment Hej.sk!

Zľava 10€ na všetok sortiment na Hej.sk platí pri nákupe nad 300€, keď zľavový kód zadáte v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón a ušetríte!

Obchod: Hej.sk, 8

Internetový obchod Chefshop.sk

Zľava 5% na Chefshop.sk!

Obchod ChefShop.sk: Zľavový kód 5% na nezľavnené produkty na Chefshop.sk - hrnce, panvice a ďalšie veci na varenie, veľkú škálu produktov na pečenie, kuchynské roboty a ďalšie vychytávky a v neposlednej rade krásne taniere, misky, hrnčeky a ďalšie veci na váš stôl!

Obchod: Chefshop.sk

Internetový obchod Chefshop.sk

Zľava 5€ na Chefshop.sk!

Obchod ChefShop.sk: Zľavový kód 5€ na nezľavnené produkty na Chefshop.sk - hrnce, panvice a ďalšie veci na varenie, veľkú škálu produktov na pečenie, kuchynské roboty a ďalšie vychytávky a v neposlednej rade krásne taniere, misky, hrnčeky a ďalšie veci na váš stôl! Kupon platí pri nákupe nezľavneného tovaru nad 55 €.

Obchod: Chefshop.sk

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 3€ na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 3€ zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby! Zľava je platná pri nákupe nad 60€.

Obchod: 4home.sk, 37

Internetový obchod 4home.sk

Zľava 5% na celý nákup na 4home.sk!

V obchode 4home.sk teraz nakúpte s 5% zľavou na všetký sortiment - bytový textil, doplnky a dekorácie, domáce spotrebiče, módu aj potreby pre záhradu a hobby!

Obchod: 4home.sk, 32

Internetový obchod Hej.sk

Vrátený, rozbalený alebo vystavený tovar za nižšie ceny!

Nechcete investovať veľa peňazí, naopak, mienite ušetriť? Máme pre vás zaujímavý tip! Ak vám nevadí rozbalený alebo vrátený tovar, potom neváhajte a využite náš bazár! V ponuke nájdete tovar zo všetkých kategórií - od spotrebičov do domácnosti, cez televízory či IT vychytávky až po športový či drogistický tovar. To všetko samozrejme za zvýhodnené ceny!

Obchod: Hej.sk, 4

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 1

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tovaru Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38) v internetovom obchode Alza.cz:

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 17

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Tefal INFINYFORCE ULTIMATE 4v1 HB877D38 (HB877D38)

76,88 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod