Topánky Asolo Fandango GV MM A519

Topánky Asolo Fandango GV MM A519

Popis tovaru

Topánky Asolo Fandango GV MM A519 Nubuk s úplným minimom švov. Kladkové šnurovanie Micro Pulley System šetrí šnúrky a rovnomerne rozkladá utiahnutie. Gumový lem na špici. Podrážka Vibram Radiant s radiálnym samočistiacim vzorom a integrovanou Asobrake technológií. Medzipodrážka z materiálu EVA prepožičiava topánke ľahkosť a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť chodidla pri došliapnutí. Membrána GORE-TEX ® Performance Comfort zabezpečí 100% sucho v topánke a zároveň bude v spolupráci s teplotou chodidla vytvárať príjemnú klímu vo vnútri topánky. Jednoduchá účelná konštrukcia s vysokým komfortom nosenia. zvršok Nubuk 2,4 mm futro GORE-TEX ® Performance Comfort výstuha Asoflex 00 MR (4 mm) stielka Lite 2 šnurovanie oceľové kladky Micro Pulley System podrážka Vibram Radiant použitie treking a turistika hmotnosť 1/2 páru, pánska UK 8 720 g farba A551 tmavo hnedá rad Radiant Nová rada trekovej obuvi Asolo v sebe kĺbi ľahkosť a pohodlie ľahké Trekové topánky s robustnosťou a odolnosťou topánky pre ťažký treking. Vysoko kvalitné materiály, celkom nová podrážka Vibram Radiant, nové strihy, nový typ šnurovanie. Pevný a odolný zvršok, ktorý sa bežne používa u ťažkej trekovej obuvi je tu posadený na mäkšie podošva s medzipodošvou z materiálu EVA. Výsledkom je spojenie odolnosti s maximálnym pohodlím. Topánky perfektne sedia a veľmi príjemne sa nosí. Podrážka Vibram Radiant Nová podrážka Asolo vyvinutá v spolupráci so spoločnosťou Vibram. Vzorka je radiálna konštrukcia, je tvorený mäkšie gumou a je navrhnutý tak, aby bol prirodzene samočistiaci. V pätnej časti je integrovaná technológia Asobrake pre bezpečný zostup. Medzipodrážka z materiálu EVA prepožičiava celej konštrukcii ľahkosť a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť chodidla pri došliapnutí. Celok je veľmi jednoduchý a vysoko účelový. Outdoor obuv » Treková vysoká obuv » Topánky Asolo Fandango GV MM A519

Parametre tovaru

Veľkosť :

10,5 UK

Veľkosť :

7 UK

Veľkosť :

9,5 UK

Veľkosť :

8 UK

Veľkosť :

13 UK

Veľkosť :

8,5 UK

Veľkosť :

7,5 UK

Veľkosť :

10 UK

Veľkosť :

11,5 UK

Veľkosť :

11 UK

Veľkosť :

12,5 UK

Veľkosť :

13,5 UK

Veľkosť :

12 UK

Veľkosť :

9 UK

Topánky Asolo Fandango GV MM A519

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 27

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Topánky Asolo Fandango GV MM A519

190,80 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod