Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055

Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055

Popis tovaru

Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055 Víťaz testu britského TRAIL Magazine 2012 - najlepšie topánky pre ľahký trek. Celokožené Trekové topánky s veľmi pohodlnou konštrukciou. Zvršok z Perwanger kože s minimom švov je veľmi odolný a navyše je v špici doplnený gumovým lemom pre zosilnenie jej ochrany. Nová podrážka Vibram ® Radiant s radiálnym samočistiacim vzorom a integrovanou Asobrake technológií. Medzipodrážka z materiálu EVA prepožičiava topánke ľahkosť a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť chodidla pri došliapnutí. Membrána GORE-TEX ® Performance Comfort zabezpečí 100% sucho v topánke a zároveň bude v spolupráci s teplotou chodidla vytvárať príjemnú klímu vo vnútri topánky. Pri konštrukcii tohto modelu bol kladený veľký dôraz na jednoduchosť, odolnosť a maximálnu bezpečnosť pri pohybe v ťažšom teréne. Veľmi univerzálna trekingová topánka. Zvršok: Perwanger koža 2,4 mm Futro: GORE-TEX ® Performance Comfort Výstuha: Asoflex 00 MR (4 mm) Stielka: Lite 2 Šnurovanie: tradičná oceľ Podrážka: Vibram® Radiant Použitie: treking a turistika Hmotnosť 1/2 páru, pánska UK 8: 720 g Outdoor obuv » Treková vysoká obuv » Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055

Parametre tovaru

Veľkosť :

8 UK

Veľkosť :

3,5 UK

Veľkosť :

8,5 UK

Veľkosť :

7 UK

Veľkosť :

6,5 UK

Veľkosť :

4,5 UK

Veľkosť :

5 UK

Veľkosť :

4 UK

Veľkosť :

6 UK

Veľkosť :

9 UK

Veľkosť :

5,5 UK

Veľkosť :

7,5 UK

Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 10% pro libovolný nákup na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 10%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít pro nákup nezlevněného zboží v libovolné hodnotě.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 15% při nákup nad 100 € na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 15%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít při nákupu nad 100 €.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod Spartoo.sk

Sleva 20% při nákupu nad 150 € na Spartoo.sk!

Slevová poukázka 20%, kterou můžete použít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu obchodu Spartoo.sk. Poukázku lze použít při nákupu nad 150 €.

Obchod: Spartoo.sk

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 4

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Topánky Asolo Tribe GV dark aqua A055

*

188,02 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod