Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13 GRA

Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13 GRA

Popis tovaru

Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13_GRA Systém, ktorý umožňuje rýchle, efektívne a komfortné obopnutie obuvi okolo nohy a ovláda sa jednoduchým otáčaním mechanizmu. K povolenia dôjde jednoducho vytiahnutím otočného mechanizmu. Obuv je vybavená TERATEX vodonepriepustnú a ultra priedušnou membránou odolnou proti mechanickému poškodeniu, ktorá zaručuje najlepší komfort pri nosení aj v tých najmenej priaznivých poveternostných podmienkach. Komponentný podošva značky TERAGRIP je vybavená stužením v Klenková i pätovej časti. Svojim výrazným tvarovaním a členením napomáha stabilný chôdzi a behu iv náročnom type terénu. Samozrejmosťou je mäkčená medzipodrážka, ktorej primárnou funkciou je tlmenie nárazov pri pohybe v teréne. Zvršok je tvorený z veľkej časti z výkonnej 3D meshe znižujúce celkovú hmotnosť topánky a zároveň maximalizujúca priedušnosť a odvetranie. Vhodný model aj pre náročných užívateľov. BOA technológia TERATEX membrána 3D mesh, polyuretánový zvršok TERAGRIP podošva Phylonová medzipodošva Outdoor obuv » Treková nízka obuv » Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13_GRA

Parametre tovaru

Veľkosť :

45

Veľkosť :

46

Veľkosť :

43

Veľkosť :

40

Veľkosť :

44

Veľkosť :

42

Veľkosť :

39

Veľkosť :

41

Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13 GRA

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod D-Sport.cz

Sleva 200,- Kč na nákup sportovních potřeb!

Slevový kupón v hodnotě 200,- Kč na nákup sportovního zboží z nabídky obchodu D-Sport.cz! Kupon je platný pro objednávky v minimální hodnotě 2000,- Kč.

Obchod: D-Sport.cz, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Topánky NORDBLANC OnAir NBLCM13 GRA

*

87,05 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod