Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678

Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678

Popis tovaru

Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678 Jediná pohorková obuv, ktorá môže byť používaná na väčšine technických lezeckých ciest, aby ste sa dostali ku strmej stene.

Rad: Tech Approach

Oblasť použitý: speed hiking, trail running

Materiál: Microfiber, Armoured Mesh, Aramidic / Rubber 360 ° obsádzka

Podrážka: Vibram ® Tech Approach

Podšívka: Gore-Tex ® extended comfort

Hmotnosť: 415 g (veľ. 8UK)

3F System - anatomicky umiestnená bočná trojramenná výstuha v oblasti členku zaručuje stabilitu chodidla. Climbing lacing - rozšírené šnurovanie smerom do špičky pre väčší komfort. Fire Aramid Sole System - špeciálny systém podrážky a obsádzky z aramidového vlákna na ochranu proti oderu od kameňov, odpruženie a absorpciou nárazov v päte. MFF footbed - noha je troch-dimenzionální časť tela a je definovaná dĺžkou, šírkou a výškou. Iba SALEWA ponúka stielku, ktorá umožňuje individuálne nastavenie-pohodlný a bezpečný došľap. Silverized 100% Fresh - použitie strieborného vlákna zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu.

Pri výbere trekových topánok Vám pomôže náš článok Trekové topánky - vysoké, alebo nízke? Outdoor obuv » Treková nízka obuv » Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678

Parametre tovaru

Veľkosť :

6,5 UK

Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Topánky Salewa MS Firetail EVO GTX 63312-0678

*

143,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod