Ulička hanby (978-80-243-5555-9)

Ulička hanby (978-80-243-5555-9)

Popis tovaru

Elektronická kniha Ulička hanby: Královský písař Jiří Adam z Dobronína se v době mládí znal s ženou, která se později vypracovala na majitelku jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama. Přímo v jejím domě kdosi zavraždil zámožného šlechtice, vlivného člena královského dvora. Jiří Adam z Dobronína spolu se svým pomocníkem bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou začnou pátrat. On mezi urozenými, jeho pomocníci v pražském podsvětí. Pomalu se začnou na světlo vynořovat nehezké skutky, které spojují pražskou spodinu a skupinu královských úředníků. O to ožehavější vyšetřování je a záhy půjde všem zúčastněným o život, protože proti nim stojí bezohledný zločinec.

Ulička hanby (978-80-243-5555-9)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 216

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Ulička hanby (978-80-243-5555-9)

7,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod