UOVision UM 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-004)

UOVision UM 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-004)

Popis tovaru

Fotopasca UOVision UM 595 + 8 GB SD karta zdarma: Fotopasca UOVision UM 595 2G sa stane praktickým pomocníkom pre ochranu vášho majetku ako je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj na monitorovanie zveri, alebo pre ostrahu skládok.Najlepšie riešenie na odhalenie škodnejFotopasca UOVision UM 595 2G sa stane praktickým pomocníkom na ochranu vášho majetku ako je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj na monitorovanie zveri, alebo na stráženie skládok. Oproti predchádzajúcemu modelu UM 595 ponúka vylepšený systém uzatváracích klipsní a diódovú jednotku úplne neviditeľného prísvitu, ktorá je prikrytá mriežkou na elimináciu nežiaducich odleskov.vypnutéVynechať z lightbox vypnutéVynechať z lightbox Pohotové snímanieSnímky sú zhotovované vo vysokom rozlíšení 12 Mpx a rovnako je možné nahrávať videá. Odozva spúšte je iba 0,9 sekundy, takže vytváranie fotografií je veľmi pohotové. Za zlej viditeľnosti príde vhod neviditeľné osvetlenie s vlnovou dĺžkou 940 nm s dosvitom až 16 m. Vyššiu kvalitu snímok a tichú prevádzku zabezpečuje absencia mechanickej IR clony.Prepojenie s mobilným zariadenímVšetky funkcie nastavíte pomocou rozhrania bluetooth. Vďaka podpore WiFi siete a SD kariet ľahko stiahnete záznamy priamo do vášho mobilného zariadenia. Súčasťou balenia je 8 GB SD karta, takže zariadenie môžete začať ihneď používať. O napájanie sa postará 12 AA batérií, ktoré sľubujú výdrž zariadenia až jeden rok.vypnutéVynechať z lightbox vypnutéVynechať z lightbox Jednoduchá obsluhaFotopasca má robustnú a plne zatesnenú konštrukciu a v súčasnosti predstavuje najefektívnejšie riešenie na odhalenie ľudskej škodnej. Na ľahké ovládanie je k dispozícii farebný LCD displej a prehľadné české menu. Zariadenie je navyše vybavené GSM modulom na odosielanie snímok do vášho telefónu či emailu.

UOVision UM 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-004)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 192

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

UOVision UM 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-004)

295,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod