UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

Popis tovaru

Fotopasca UOVision UV 595: Fotopasca UOVision UV 595 sa stane praktickým pomocníkom pre ochranu vášho majetku ako je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj pre monitorovanie zveri, alebo pre ostrahu skládok.Najlepšie riešenie na odhalenie škodnejFotopasca UOVision UV 595 sa stane praktickým pomocníkom pre ochranu vášho majetku, akým je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj pre monitorovanie zveri, alebo na stráženie skládok. Oproti predchádzajúcemu modelu UV 595 disponuje vylepšeným systémom uzatváracích klipsov a diódovou jednotkou úplne neviditeľného prísvitu, ktorá je prikrytá mriežkou pre elimináciu nežiaducich odleskov.vypnutéVynechať z lightbox vypnutéVynechať z lightbox Pohotové snímanieSnímky sú vyhotovované vo vysokom rozlíšení 12 Mpx a takisto je možné nahrávať Full HD videá vrátane zvuku. Odozva spúšte predstavuje len 0,7 sekundy, takže vytváranie fotografií je veľmi pohotové. K dispozícii je tiež časovač pre vytváranie časozberných snímok. V prípade zlej viditeľnosti sa bude hodiť neviditeľné osvetlenie s vlnovou dĺžkou 940 nm s dosvitom 6 až 12 m.Prepojenie s mobilným zariadenímVďaka podpore WiFi SD kariet jednoducho stiahnete záznamy priamo do vášho mobilného zariadenia. Súčasťou balenia je 8 GB SD karta, takže zariadenie môžete začať ihneď používať. O napájanie sa postará 12 AA batérií, ktoré sľubujú výdrž zariadenia až jeden rok.vypnutéVynechať z lightbox vypnutéVynechať z lightbox Jednoduchá obsluhaFotopasca UOVision disponuje robustnou a úplne utesnenou konštrukciou a v súčasnosti predstavuje najefektívnejšie riešenie na odhalenie ľudskej škodnej. Za účelom jednoduchého ovládania je k dispozícii farebný LCD displej a prehľadné české menu. Vyššiu kvalitu snímok a tichú prevádzku zabezpečuje absencia mechanickej IR clony.

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk, 2

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

194,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod