UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

Popis tovaru

Fotopasca UOVision UV 595 + 8 GB SD karta zdarma: Fotopasca UOVision UV 595 sa stane praktickým pomocníkom pre ochranu vášho majetku ako je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj na monitorovanie zveri, alebo pre ostrahu skládok.Najlepšie riešenie na odhalenie škodnejFotopasca UOVision UM 595 sa stane praktickým pomocníkom na ochranu vášho majetku ako je chata, chalupa či auto, ale využijete ju aj na monitorovanie zveri, alebo na ostrahu skládok. Oproti predchádzajúcemu modelu UM 595 disponuje vylepšeným systémom uzatváracích klipsní a diódovou jednotkou úplne neviditeľného prísvitu, prikrytá mriežkou pre elimináciu nežiaducich odleskov.vypnutéVynechať z lightboxvypnutéVynechať z lightboxPohotové snímanieSnímky sú zhotovované vo vysokom rozlíšení 12 Mpx a rovnako je možné nahrávať Full HD videa vrátane zvuku. Odozva spúšte je iba 0,7 sekundy, takže vytváranie fotografií je veľmi pohotové. K dispozícii je tiež časovač na vytváranie časozberných snímok. Za zlej viditeľnosti príde vhod neviditeľné osvetlenie s vlnovou dĺžkou 940 nm s dosvitom 6 až 12 m.Prepojenie s mobilným zariadenímVďaka podpore WiFi SD kariet ľahko stiahnete záznamy priamo do vášho mobilného zariadenia. Súčasťou balenia je 8 GB SD karta, takže zariadenie môžete začať ihneď používať. O napájanie sa postará 12 AA batérií, ktoré sľubujú výdrž zariadenia až jeden rok.vypnutéVynechať z lightboxvypnutéVynechať z lightboxJednoduchá obsluhaFotopasca UOVision disponuje robustnou a plne zatesnenou konštrukciou a v súčasnosti predstavuje najefektívnejšie riešenie k odhaleniu ľudskej škodnej. Na ľahké ovládanie je k dispozícii farebný LCD displej a prehľadné slovenské menu. Vyššiu kvalitu snímok a tichú prevádzku zabezpečuje absencia mechanickej IR clony.

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

UOVision UV 595 + 8GB SD karta zdarma (1604-005)

*

202,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod