Webber Naturals Menopauza FemmeCalm 90 kapsúl

Webber Naturals Menopauza FemmeCalm 90 kapsúl

Popis tovaru

Menopauza FemmeCalm od firmy Webber Naturals je tu pre každú zrelú ženu!

Poznáte to. Búšenie srdca. Nespavosť či naopak ospalosť. Časté zmeny nálad a neustále budenie sa na to, že sa v noci nadmerne potíte. Tieto príznaky a mnohé ďalšie spája jedno slovo. Menopauza .

Je to prirodzený proces, ktorému sa nevyhne žiadna žena. Život jej prekríži zväčša medzi 40. až 60. rokom života a je spojená so stratou menštruácie, čo má výrazný vplyv na hladinu hormónov v tele. Ako to už už mnoho žien spoznalo, nejde o proces, ktorý je vždy práve najpríjemnejší.

Menopauza FemmeCalm je však i názov výživového doplnku, ktorý má práve pomôcť každej žene pri prekonaní problémov spojených s touto životnou etapou. Firma Webber Naturals - najväčší kanadský producent výživových doplnkov sa rozhodol uľahčiť život nežnejšiemu pohlaviu a vytvoril rad FemmeCalm, ktorého výrobky sú určené špeciálne pre ženy a zvládanie ich problémov počas všetkých etáp ich života. A Menopauza FemmeCalm patrí práve medzi ne!

Tajomstvom tohto prípravku je unikátna kombinácia 5 rastlín (Angelica sinensis, Vitex agnus-castus, Actaea racemosa, Oryza sativa, Citrus sinensis), ktorá sa nachádza v každej jednej kapsule. Každá z rastlín má i samostatne liečivé účinky, no spoločne sa výnimočne dopĺňajú a tvoria, tak nenahraditeľnú zmes .

Charakteristické vlastnosti Menopauzy FemmeCalm

Stabilizuje hladinu estrogénu a progesterónu v tele.

Zmierňuje zmeny nálad a zlú náladu.

Pomáha pri zlom spánku či nadmernej únave.

Pozitívne pôsobí pri nočnom potení a návaloch.

Má výrazný vplyv na predchádzanie úzkosti či podráždenosti.

Obsahuje koreň angeliky čínskej, ktorá je pre svoje účinky známa i ako ženský ženšen.

Ďalšou výnimočnou rastlinou, ktorá sa nachádza v Menopauze FemmeCalm je Vitex jahňací, konkrétne jeho plody. Tiež obsahuje ploštičník hroznatý, ktorý zmierňuje nadmerné potenie, potenie v noci a pod.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3 razy denne. Pre optimálny účinok výživového doplnku by mali byť kapsule užívané minimálne 3 mesiace.

Upozornenie!

Liek by sa nemal užívať počas tehotenstva či kojenia. Tiež sa neodporúča ak máte poškodenú pečeň či hnačku. Ak trpíte precitlivenosťou prsníkov či máte zvýšené krvácanie pri menštruácii, tak používanie kapsúl konzultujte so svojim lekárom.

Obsah: 90 kapsúl

Krajina pôvodu: Kanada

Zloženie

Koreň rastliny Angelika čínska (Angelica sinensis) 100 mg, plod z Vitex jahnací (Vitex agnus-castus) 80 mg, koreň a stonka z Ploštičník strapcovitý (Actaea racemosa) 80 mg, semeno Ryža siata (Oryza sativa) 75 mg, plody Citrónovník pomarančový (Citrus sinensis) 30 mg.

nemedikálne zložky: mikrokryštalická celulóza, rastlinné kapsule (uhľohydrátová guma, čistená voda), rastlinný stearan horečnatý, silica.

Parametre tovaru

Variacie :

90 kapsúl

Webber Naturals Menopauza FemmeCalm 90 kapsúl

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Cena za dopravu tovaru

Doprava Cena dopravy Cena tovaru
(vr. dopravy)

Slovenská pošta

1,90 €

21,87 €

Slovenská pošta, dobierka

2,80 €

19,97 €

DHL

3,69 €

23,66 €

DHL, dobierka

4,59 €

19,97 €

Osobný odber

0,00 €

19,97 €

Zásielkovňa.sk

1,65 €

21,62 €

Cena tovaru:19,97 €Do obchodu

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Webber Naturals Menopauza FemmeCalm 90 kapsúl

19,97 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod