YAMAHA R-S300 titan (R-S300/s)

YAMAHA R-S300 titan (R-S300/s)

Popis tovaru

Stereo Receiver YAMAHA R-S300 titán: Kvalitné materiály idú u tohto Hi-Fi receivera od spoločnosti Yamaha ruka v ruke. Strieborné prevedenie vyzerá jednoducho skvela a ľahko zapadne do akejkoľvek modernej domácnosti. Základom všetkého je dokonale odladené konštrukcie.Hi-Fi receiver od spoločnosti Yamaha je uložený v elegantne spracovanom šasi s hliníkovým čelným panelom a intuitívne rozmiestnenými ovládacími prvkami. Základom všetkého je dokonale odladená konštrukcia. Na maximálne puristické počúvanie je navyše pripravená funkcia pure Direct s minimálnymi signálovými cestami. Príjemnému počúvaniu, pri ľubovoľnej úrovni hlasitosti a vyrovnaniu útlmu ľudského ucha pri nízkych hladinách reprodukcie, zasa napomáha plynule nastaviteľná funkcia Loudness.Kľúčové vlastnostiFunkcia Pure Direct na minimalizáciu signálových ciestPlynule nastaviteľná funkcia LoudnessDokovací port na príslušenstvo Yamaha (iPhone/iPod/Bluetooth)Predzosilnený výstup na aktívny subwooferVýstup na repro A, B alebo A + BPredvoľby na uloženie 40 staníc FM/AMKvalitné spracovanieŠasi je dokonale odtienené od okolitého rušenia a prispôsobené na minimalizáciu vibrácií. Pretože sa jedná o receiver a nie klasický zosilňovač, máte k dispozícii rovnako kvalitne spracované tunery na príjem rádia v pásmach AM/FM a pamäť na uloženie 40 obľúbených staníc. Milovníkov analógového zvuku iste poteší gramofónový vstup. Všetky, bez výnimky, kvalitne spracované skrutkovacie terminály na dva páry reprosústav. Pripravený je tiež výstup na aktívny subwoofer a dokovací port na širokú paletu originálneho príslušenstva Yamaha.Doplňujúce informácie: Zvukové charakteristiky: Výkon RMS (8 ohmov, 20 Hz – 20 kHz 0,04 % THD): 2× 50 WMaximálny výkon (4 ohmy, 1 kHz, 0,7 % THD): 2× 55 WDynamický výkon na kanál: (8/6/4/2 ohmov): 70/77/89/100 WCelkové harmonické skreslenie (THD – CD<->repro, 20 Hz – 20 kHz): 0,015 % (25 W/8 ohmov)Frekvenčný rozsah: 10 Hz – 100 kHz ± 1 dBOdstup signálu od šumu: 100 dB (pure Direct, 200 mV)Ďalšie funkcie: Pure DirectVariabilný Loudness Tuner: Pásma ladenia: FM/AM40 predvolieb na uloženie obľúbených stanícOdstup signálu od šumu: 74/70 dB (mono/stereo) Vstupy: 1× na kazetový magnetofón1× na gramofón s prenoskou MM (RCA L/R)1× CD prehrávač (RCA L/R)2× analógový linkový (RCA L/R)1× dokovací port na stanicu iPod/iPhone (YDS-12)/bezdrôtový systém pre iPod/iPhone YID-W10/univerzálny prijímač Bluetooth (YBA-10)1× na anténu FM1× na anténu AM Výstup: 1× na nahrávanie na kazetový magnetofón (RCA L/R)1× analógový linkový na nahrávanie (RCA L/R)1× 6,3 mm na slúchadlá na čelnom paneli1× predzosilnený na aktívny subwoofer Ostatné: Prepínač impedancie reproSkrutkovacie terminály na dva páry reprosústav Napájanie: Automatické vypnutie (4, 6, 12 hodín)Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 WVyhotovenie: Farba: striebornáRozmery: 435 × 151 × 387 mm (Š x V x H)Hmotnosť: 8,8 kg Štandardné príslušenstvo: Diaľkové ovládanie + 2× AA batérieAnténa FMAnténa AM

YAMAHA R-S300 titan (R-S300/s)

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Akčné ponuky a zľavy

Zoznam akčných ponúk, cien a zľavových akcií, ktoré by ste mohli využiť pri nákupe tohto tovaru:

Internetový obchod Alza.sk

Výpredaj na Alza.sk!

Vyberte si zo :Strong (stoviek zľavnených produktov) na Alza.sk - televízorov, domácich spotrebičov, notebookov, mobilných telefónov, fotoaparátov, výpočtovej techniky ale aj hračiek, hobby a športových potrieb. A to všetko :Strong (so zľavami až 50%)!

Obchod: Alza.sk

Internetový obchod Conrad.sk

Zľava 10% na kompletný sortiment Conrad.sk!

Kupón na 10% zľavu, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného nezľavneného sortimentu obchodu Conrad.sk - elektroniky, náradia, súčiastok, multimédií a potreb pre hobby, dom a záhradu.

Obchod: Conrad.sk, 25

Internetový obchod Conrad.sk

Doprava zadarmo na Conrad.sk!

Pri objednávkach nad 50€ budete mať u Conrad.sk dopravu zadarmo! Doprava zadarmo platí pre DHL Parcel aj In Time Logistics.

Obchod: Conrad.sk

Internetový obchod Alza.sk

Předobjednejte si iPhone X - buďte mezi prvními!

Letošní iPhone X je opět revoluční – celý přední panel je tvořen displejem, postrádá tradiční Home Button i čtečku otisku prstů Touch ID. Ta byla nahrazena novým a bezpečnějším způsobem odemykání ...

Obchod: Alza.sk

Zaujímajú vás akčné ceny a ponuky, ktoré ponúkajú ostatné internetové obchody?

Zobraziť všetky akčné ceny a ponuky

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

YAMAHA R-S300 titan (R-S300/s)

*

245,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod