Zrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cm

Zrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cm

Popis tovaru

Posvieťte si na svoj vzhľad so zrkadlom s LED osvetlením. Je napájané 6 batériami a vydrží s nimi svietiť až 24 hodin. Vďaka tomu sa v ňom môžete obzerať skutočne vo dne, v noci.

O ZNAČKE

Za značkou KARE stoja dvaja nemeckí architekti: Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Vytvárajú bláznivé kúsky, ktoré milujeme. Sú inovatívne, hravé, sofistikované aj nekonformné. Občas farebné, inokedy z exotického dreva alebo z plastu. Pretvárajú obyčajné interiéry na miesta so srdcom a dušou .

Zrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cmZrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cm

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

Stráženie ceny

Môžeme vás informovať o každom poklese ceny, alebo až vo chvíli, keď cena klesne pod vami zadanú úroveň. Zasielanie správ môžete kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého informačného emailu.

Zrkadlo s LED osvetlením Kare Design Sunburst, ø 90 cm

836,00 €

  • Upozorniť na každé zníženie ceny
  • Každodenné informácie o cene
  • Upozorniť až cena klesne pod