Máte radi kubánsku tanečnú a rytmickú hudbu a radi trávite svoj voľný čas v kubánskych reštauráciách plných rôznych špecialít? Na svoju vysnívanú dovolenku sa vyberte na Kubu. Práve ostrov Kuba poskytuje nezabudnuteľné zážitky v podobe rytmickej tanečnej hudby, iného spôsobu celkového života a aj odlišnosť v stravovaní. Navyše pre mužov je to ako zázrak. Pozerať sa na kubánske dievčatá ako z videoklipu je pre nich zážitkom na celý život. Doprajte si svoju dovolenku a oddych práve na Kube. Kuba patrí medzi najväčší karibský ostrov. Mnohí turisti ju vyhľadávajú a užívajú si krásu tohto ostrova.

 

surfovanie

 

Ukrýva v sebe čaro atmosféry, ktoré nezažijete na žiadnom inom ostrove. Na Kube jazdia ešte aj teraz americké autá z päťdesiatych rokov. Vrátite sa v čase. Na Kube to žije. V podvečerných hodinách budete súčasťou rôznych kubánskych klubov, kde vás očaria tradície Kuby a samotný kubánsky latinsko-americký tanec a hudba. Možno by ste zatúžili žiť na Kube a na tomto úžasnom ostrove. Zapáči sa vám. Tento zážitok si nenechajte ujsť. Kuba disponuje aj svojou históriou a aj karibskými plážami.

Kuba patrí medzi tie lokality, kde je celoročne vynikajúce počasie.

 

pláž

 

Môžete sa teda vybrať na tento ostrov, aj keď u nás bude práve zimné počasie. Vďaka skvelému slnečnému počasiu si môžete vychutnať oddych na pláži. V mori môžete surfovať, potápať sa, plávať, šnorchlovať, skúsiť kitesurfing alebo windsurfing. Kubánska kuchyňa je plná nových exotických jedál. Miešajú sa v nej karibské, africké alebo aj španielske chute. Avšak mnohí ľudia si Kubu spájajú s rumom. Ochutnajte tento tradičný alkoholický nápoj. Kuba patrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie. Radi by sme ochutnali, vyskúšali niečo iné, na čo sme u nás zvyknutí. Láka nás ich kultúra, spôsob života, ale aj úžasná hudba, na ktorú si rozhodne zatancujete.