DVB-T/S LNB konvertory

Tovar: bolo nájdených 139 produktov

Produktov: Radiť podľa:

Strana 1 2 3 4 [>] [>>]

DI-WAY LNB MONO 0,1dB 4,3st

9,58 €

doprava od 2,35 €

Do obchodu

1-2 týždne

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a jeden satelitní přijímač, šumové číslo 0,2dB IDLBSINM23KARO48PP

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a jeden satelitní přijímač, šumové číslo 0,2dB IDLBSINM23KARO48PP

ILUSTRAČNÍ OBRÁZEK!!!; Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a jeden satelitní přijímač, šumové číslo 0,2dB. Frekvenční rozsah 10,7-11,7/11,7-12,75. Vestavěný DiSEqC přepínač 2.0. Rozsah 4,3° stupňů vhodný pro kombinaci družic Astra19,2E/Astr...

15,35 €

doprava od 2,35 €

Do obchodu

2 dni

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 4 satelitní přijímače, 0,2dB, družice Astra19,2E/Astra23,5E. IDLBQUDM20MNO438PP

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 4 satelitní přijímače, 0,2dB, družice Astra19,2E/Astra23,5E. IDLBQUDM20MNO438PP

ILUSTRAČNÍ OBRÁZEK!!!; Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 4 satelitní přijímače, šumové číslo 0,2dB. Frekvenční rozsah 10,7-11,7/11,7-12,75. Rozsah 4,3° stupně vhodný pro kombinaci družic Astra19,2E/Astra23,5E. Technické parametry: - Výs...

49,96 €

Doprava zadarmo!

Do obchodu

2 dni

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 2 satelitní přijímače, 0,2dB, družice Astra19,2E/Astra23,5E. IDLBTWNM20MNO438PP

Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 2 satelitní přijímače, 0,2dB, družice Astra19,2E/Astra23,5E. IDLBTWNM20MNO438PP

ILUSTRAČNÍ OBRÁZEK!!!; Univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a 2 satelitní přijímače, šumové číslo 0,2dB. Frekvenční rozsah 10,7-11,7/11,7-12,75. Rozsah 4,3° stupně vhodný pro satelitní antény o průměru 80 cm s kombinací družic Astra19,2E -As... (detail tovaru)

34,58 €

Doprava zadarmo!

Do obchodu

2 dni

GoSAT GSC-102 Twin

GoSAT GSC-102 Twin

Satelitní twin konvertor pro příjem jedné družice pro dva účastníky (detail tovaru)

10,35 €

doprava od 2,35 €

Do obchodu

Skladom

GoSAT GSC-104 Quad

GoSAT GSC-104 Quad

Univerzální konvertor pro příjem jedné družice pro čtyři účastníky (detail tovaru)

14,19 €

doprava od 2,35 €

Do obchodu

Skladom

GoSAT Monoblok 4,3 Quad GSC-204

GoSAT Monoblok 4,3 Quad GSC-204

Univerzální LNB konvertor se šumovým číslem 0,1 dB (detail tovaru)

45,77 €

Doprava zadarmo!

Do obchodu

Skladom

GoSAT Monoblok 4,3 Single GSC-201

GoSAT Monoblok 4,3 Single GSC-201

GoSAT Monoblok 4,3 single GSC-201 je univerzální LNB konvertor se šumovým číslem 0,1 dB (detail tovaru)

12,65 €

doprava od 2,35 €

Do obchodu

Skladom

GoSAT Monoblok 4,3 Twin GSC-202

GoSAT Monoblok 4,3 Twin GSC-202

GoSAT Monoblok 4,3 Twin GSC-202 je univerzální LNB konvertor se šumovým číslem 0,1 dB (detail tovaru)

30,38 €

Doprava zadarmo!

Do obchodu

Skladom

Inverto Red Extend - Quad Long Neck 40mm LNB, 0,3 dB

Inverto Red Extend - Quad Long Neck 40mm LNB, 0,3 dB

Najpredávanejší univerzálny konvertor quad pre 4 sat. prijímače so skvelým pomerom výkon / cena. (detail tovaru)

Výrobca: Inverto

12,10 €

doprava od 2,99 €

Do obchodu

Skladom

OEM Záslepka SC simplexní pro optickou vanu SXZ-SC-S

OEM Záslepka SC simplexní pro optickou vanu SXZ-SC-S

Výrobce: Solarix Třída produktu: Další příslušenství Skladem: 12 (detail tovaru)

0,27 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ MM multi mode 850nm/ 300m/ kompatibilní/ neoriginá

DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ MM multi mode 850nm/ 300m/ kompatibilní/ neoriginá

SFPP-10G-MM-300M-DE;; Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká (detail tovaru)

Výrobca: Dell

40,73 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ kompatibilní/ neoriginální

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ kompatibilní/ neoriginální

DELL SFPP-CAB-10G-3M-D;; SFP+ propojovací kabel s rychlostí 10 Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí aj. Je výborný pro úsporu nákladů. Obecná kompatibilita s výrobky Dell.;; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;; Formát: SFP+; Rychlost: 10 Gbps (detail tovaru)

Výrobca: Dell

67,08 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

Mikrotik SFP+ modul/ 10G/ MM LC/ TRx 850/ 300m/ Cisco kompatibilní

Mikrotik SFP+ modul/ 10G/ MM LC/ TRx 850/ 300m/ Cisco kompatibilní

Standardní SFP+ transcievery (sloučení slov transmitter - vysílač - a reciever - přijímač) pro konverzi jednoho elektrického signálu na optický a zpět. Vytváří duplexní - obousměrné - spojení a využívá dvě optická vlákna.; Small Form-factor Pluggable (detail tovaru)

Výrobca: Mikrotik

71,69 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

5 dni

DeLock kabel HDMI 1.3b samec -> HDMI mini samec 5m

DeLock kabel HDMI 1.3b samec -> HDMI mini samec 5m

Kabel umožňuje připojení HDMI (High Definition Multimedia Interface) zařízení.;; Specificace; • High Speed HDMI; • 19-pin HDMI A samec - 19-pin HDMI C (mini) samec; • 2 feritová jádra; • Pozlacené konektory (detail tovaru)

Výrobca: DeLock

14,27 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

2 dni

PLANET Technology Corp. VC-234, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, 2X RJ-11, SPLITTER, 4X RJ-4

PLANET Technology Corp. VC-234, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, 2X RJ-11, SPLITTER, 4X RJ-4

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 20/4Mbps do vzdálenosti až 1,4km.; Integrovaný splitter

89,38 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

PLANET Technology Corp. GT-802 KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

PLANET Technology Corp. GT-802 KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

PLANET GT-802;; Konvertor pro snadný přechod z 10/100/1000Base-T na 1000Base-SX.;; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;; Protokol: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX; Porty: 1 x 10/100/1000 Base-T RJ45, 1 x (detail tovaru)

61,35 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

Hama přepěťová ochrana pro TV/SAT/CATV

Hama přepěťová ochrana pro TV/SAT/CATV

- pro ochranu proti přepětí na koaxiálním kabelu; - F-vidlice - F-zásuvka; - odolné kovové provedení, vhodné pro venkovní použití; - průchozí pro SS složku (napájení); - frekvenční rozsah: 5 MHz až 2400 MHz; - úroveň stínění: >90 dB; - průchozí útlum: (detail tovaru)

Výrobca: Hama

7,00 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

2 dni

Hama SAT propojovací set, 85 dB, 10 m

Hama SAT propojovací set, 85 dB, 10 m

- set pro připojení satelitní antény k přijímači; - dvojité stínění (fólie + opletení) proti nežádoucímu elektromagnetickému rušení; - úroveň stínění: 85 dB; - impedance: 75 ohmů; - vnější průměr: 5,8 mm; - obsah balení: koaxiální kabel (10 m, bílý), 2x (detail tovaru)

Výrobca: Hama

7,00 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

2 dni

SOLARIX DROP1000 optický kabel 4 vl. 9/125 SM LSZH universal, 500m, černý

SOLARIX DROP1000 optický kabel 4 vl. 9/125 SM LSZH universal, 500m, černý

Optický kabel Solarix DROP1000, 4 vlákna, 9/125, 500m;; Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Balení (detail tovaru)

Výrobca: Solarix

173,50 €

doprava od 1,88 €

Do obchodu

Skladom

Vlajočky u názvu internetového obchodu znamenajú, že sa jedná o obchod z inej krajiny, ktorý dodáva aj na Slovensko.
Ak cudzie obchody predávajú tovar v menách iných ako Euro, tak sú ceny prepočítané podľa orientačných kurzov.
Orientačné kurzy pre prepočet cien: 1 EUR = 26,00 CZK, 1 EUR = 1,230 USD, 1 EUR = 4,190 PLN, 1 GBP = 1,130 EUR

Strana 1 2 3 4 [>] [>>]