Rôzne firmy ponúkajú rôzne produkty, avšak takmer všetky iba cez internet. http://www.comunited.cz/ Najlepšou voľbou, ako podporiť predaj sú katalógy. Takýmto spôsobom sa ponuka produktov dostane ku viac osobám a predaj sa môže zvýšiť o veľké množstvo. Či už sú to kozmetické firmy, ako napríklad Avon, Oriflame, Farmasi a pod. alebo rôzne iné. Produkty všetkých týchto firiem nájdete hlavne v katalógoch. Čo sa týka produktov, ako sú hlavne pánske a dámske vône, poprípade vône, ktoré rozvoňajú váš domov si viete v určitom mieste papierovej stránky ovoňať danú vôňu. Pomocou tohto si viete lepšie vybrať, o ktorú z nich máte záujem a tak nekupujete naslepo.

Katalóg terasa a záhrada

Jedná sa hlavne o starších ľudí, ktorí nemajú prístup k technológiám, respektíve nevedia narábať s počítačom, mobilom a hlavne internetom.

Idete práve prerábať, alebo si chcete skrášliť svoj domov, či záhradu? Rôzne terasy alebo úprava záhrady sú tými správnymi voľbami. Katalógy quadrofixing.sk vám ponúkajú veľké množstvo potrebného materiálu. Môžete si v nich prezrieť ako jednotlivý materiál vyzerá a nájdete v nich aj ceny, ktoré určite zaujíma veľké množstvo ľudí. Máte na výber zo 6 katalógov a každý z nich obsahuje niečo iné. Môžete si ich stiahnuť v pdf súbore, poprípade si ich dať vytlačiť, aby sa dostali medzi viac zákazníkov.

Komplet katalóg

Určite si v nich vyberiete práve to, čo potrebujete a tak si prerobíte svoje okolie domu na nepoznanie a budete s nim spokojní. V lete budú všetci ľudia obdivovať, ako ste to zvládli a určite sa vás opýtajú, kde ste zháňali materiál a koľko vás vyšiel. Vtedy je možnosť ukázať vytlačený katalóg a tak zvýšiť počet zákazníkov a predaj produktov pre danú firmu.

Prezrite si katalógy, rozhodnite sa, ako by ste chceli „vyšperkovať“ vašu záhradu a objednajte si rozumný materiál za rozumnú cenu. Spýtajte sa svojich známych, či nechcú tiež niečo prerábať a ponúknite im práve tento katalóg.