Každoročne narastá množstvo tovarov, ktoré sú predávané prostredníctvom e-shopov. Tieto e-shopy ponúkajú rozmanitý tovar, takže smelo môžeme povedať, že už všetko dnes môžeme kúpiť na internete. Rastúca konkurencia je samozrejme výhodou pre nakupujúcich, keďže ceny sú tlačené smerom dole na maximálnu možnú mieru. Asi najviac zasielaným druhom tovaru je dnes oblečenie. A tento fakt núti predajcov, ktorí musia svoje produkty zabaliť a následne bezpečne odoslať, hľadať obalový materiál, ktorý bezpečne prepraví rôzne druhy oblečenia od predajcu až do rúk kupujúceho.

e-shop

A dnes sú najrozšírenejším takýmto obalom plastové obálky. Využívajú sa nielen na prepravu oblečenia, ale aj mnohých iných tovarov. Tieto plastové obálky sú zvnútra úplne čierne, takže nikto počas prepravy nemôže sledovať, čo je v obálke zabalené. Obálky sú navyše vyrábané so samolepiacou zatváracou vrstvou, takže manipulácia a ich zatváranie pred odoslaním sú veľmi jednoduché. Adresu pred odoslaním je možné na obálku nalepiť pomocou samolepiacej etikety, alebo aj veľmi jednoducho prepisovacím perom. Jeden aj druhý spôsob je veľmi bezpečný a nedochádza počas prepravy k poškodeniu takto dodanej adresy. Tovar je tiež výborne chránený pred vlhkosťou, keďže materiál obálok je vodeodolný.

zasielanie tovaru

Kvalitné plastové obálky 2packsk.sk môžete nakupovať aj vo výhodných ekonomických baleniach po 10, 50 alebo 100 kusov. Čím vyšší počet kusov v balení, tým je výhodnejšia cena. Takže veľký predajcovia odevov, ktorí mesačne spotrebujú veľké množstvo obálok, majú možnosť nakupovať tieto obaly za veľmi výhodných cenových podmienok. Obálky sú na sklade nielen v rôznych veľkostiach, ale aj rôznej hrúbky igelitu. Takže si môžete vybrať z obálok 50,60,70 a 90 mikrometrov. Niektoré obálky sú vyrábané z plastového recyklátu, takže aj tu sa stretávame s prístupom šetrným k životnému prostrediu. Pre náročnejších klientov sú pripravené aj veľmi vkusné farebné plastové obálky.